Святковий прийом на честь 10 річниці Ліги студентів Асоціації правників України

29 січня 2016 року у м. Києві відбудеться святкування 10-річчя Ліги студентів Асоціації правників України.

Протягом 10 років діяльності організацією було досягнуто численних успіхів, і наразі об’єднання із 2700 членів, із розгалуженою системою у 21 відділення, що представлено у 40 містах України запрошує партнерів та суспільних та громадських активних діячів до нагородження та святкування цієї події.

Святковий прийом відбудеться 29 січня 2016 року о 17:00 у Національному музеї Тараса Шевченка. Захід організовується з метою висловлення подяки партнерам та активістам, які внесли свій вклад у розвиток організації, а також з бажанням згадати та поділитися успіхами і досягненнями, які здобула Ліга студентів АПУ протягом 10 років своєї діяльності.

Партнерами Ліги студентів у різний час були – Legitimus, Аver lex, Vasil Kisil & Partners, VB Partners, Arzinger, IMG, Лавринович і Партнери.

Орієнтовний перелік запрошених осіб становить: Денис Бугай – Президент Асоціації правників України, адвокат, партнер ЮК «VB Partners», Ігор Шевченко – колишній міністр екології України, Олексій Філатов – заступник Голови Адміністрації Президента України, Сергій Козьяков – Голова ВККС України, Андрій Журжій – народний депутат України та інші представники державного сектору та юридичної спільноти України.

До інформаційної співпраці ми намагаємось залучити кращі інформаційні видання та медіа-ресурси.

Саме тому пропоную Вам виявити цікавість до даного заходу. Для акредитації на захід та надання іншої інформації звертайтесь за номером: 063-344-34-63, або за адресою: pr.manager@ligauba.org.ua.