Телеканал «Україна» готує до ефіру документальний проект «Лазуровий пил»

LPЦезій-137 – один з низки реактивних речовин, що були викинуті в навколишнє середовище під час аварії на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС. З латинської мови слово «цезій» перекладається як «небесно-блакитний». Разом з іншими небезпечними речовинами цей «лазуровий пил» заразив усю Зону відчуження та, згодом, погубив тисячі життів.

Творцям документального проекту «Лазуровий пил» вдалося розшукати двох героїв з унікальною долею, які в момент катастрофи жили в Прип’яті. Їх, як і інших жителів міста евакуювали з великим запізненням. Однак, незважаючи на все, вони змогли вижити та на власному прикладі показати, що можна перемогти систему і подолати непрості обставини, завдяки завзятості, надії та вірі.

Фільм являє собою своєрідний путівник Зоною відчуження. Завдяки унікальним кадрам, які автори проекту змогли зняти на місці трагедії, глядачам вдасться повністю зануритися в атмосферу подій і разом з героями відчути страшну і дивовижну атмосферу, яка панує там, де сталася одна з найбільших техногенних катастроф.

Документальний проект «Лазуровий пил» підготовлений продакшен-компанією IVORY Films. Авторами проекту стали відомі продюсери і документалісти Ілларіон Павлюк, Олег Рогожа і Володимир Рибась.

Нагадаємо, що канал «Україна» постійно розширює лінійку документальних проектів у своєму ефірі. Такі проекти як «ДНК-портрет нації», «ДНК 2. У пошуках жінки», «1941», «Планета мавп: куди поділися розумні діти?», «Україна. У пошуках себе» і багато інших незмінно викликають широкий глядацький інтерес і масштабну суспільну дискусію.

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 3-х кварталів 2015 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,80%, рейтингом 1,43% за аудиторією 18-54 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/  

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 93% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 31,8 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv