Українці претендують на головну нагороду C4F Davos Award в рамках World Communication Forum 2016

За результатами засідання Міжнародного журі премії C4F Award (Communication for the Future) в рамках World Communication Forum 2016 стали відомі претенденти на  отримання нагороди в різних номінаціях. До шорт-листа увійшли четверо номінантів із України: Максим Яковер («Часопис»), Ольга Кудиненко (фонд «Таблеточки»), Катерина Венжик (головний редактор Delo.ua) та відома юридична компанія «Василь Кисіль і партнери». Премію C4F Award щороку здобувають експерти та організації з творчим підходом і унікальним баченням майбутнього комунікацій за вагомі професійні досягнення. Церемонія нагородження C4F Davos Awards 2016 відбудеться 8 березня у Давосі, Швейцарія.

Організатори отримали заявки від корпоративних та індивідуальних номінантів у 13 номінаціях. Журі вже розпочало другий раунд оцінки для визначення переможців.

  «Міжнародні зустрічі на зразок Давоського комунікаційного форуму – це ідеальний привід задуматися над загальними професійними цінностями представників комунікаційної сфери. Вручення нагород – один із способів підкреслити значення цих цінностей, привертаючи увагу до провідних експертів і лідерів галузі», – говорить Скот Фальман, голова журі премії Communications for the Future, Individual Awards.

«Цьогорічний World Communication Forum Davos зробить особливий акцент на Україні: країну представлятиме найбільша делегація за всю історію форуму: серед спікерів форуму – ключові національні експерти в комунікаціях, а на нагороду C4FDavos вперше номіновано таку кількість українців. Ми пишаємося нашими номінантами та будемо вболівати за них у Давосі!» – коментує Ірина Золотаревич, член глобального комітету WCFDavos, член журі C4F Davos Award та ексклюзивний представник WCFDavos в Україні, директор PR&GR практик AGAMA сommunicaitons.

Вітаємо номінантів, які увійшли до шорт-листа. Переможців у номінаціях буде оголошено 8 березня у Давосі на урочистій церемонії нагородження C4F Davos Awards.

До зустрічі у Давосі!

Для реєстрації на WCF Davos 2016, будь ласка, звертайтеся до офіційних представників Давоського комунікаційного форуму в Україні за адресою davoskyiv@agama-communications.com або телефоном +3 8 093 389 83 98.