За три тижні книжковий пітчинг Книголав отримав понад 300 ідей

knigolav_logo22 січня 2016 року – останній день прийому робіт на книжковий пітчинг Книголав, що був започаткований 1+1 медіа у січні цього року для пошуку книжкового героя, котрого полюблять найменші українці. За три тижні, що триває прийом ідей, отримано понад 300 робіт, 100 із яких успішно пройшли модерацію та вже опубліковані на сайті. Учасниками пітчінгу стали як професійні дитячі письменники, так і ті, хто лише починає свій творчий шлях.

 

Цікавість до пітчингу виникла навіть у зірок українського шоу-бізнесу – участь у Книголаві взяв вокаліст гурту ТНМК, Олександр Фоззі Сидоренко. Він надіслав ідею дитячої книги, головним героєм якої є козак Гупало Василь, вже відомий українцям за кліпом гурту ТНМК. Окрім того, Книголав набув міжнародного характеру, адже участю у пітчингу зацікавився дитячий письменник із Сирії, котрий планує надіслати свою ідею англійською мовою.

 

Одразу після закінчення прийому робіт, 23 лютого, на сайті Книголава відкриється глядацьке голосування за найкращу ідею. Відвідувачі сайту будуть оцінювати концепцію героя та короткі відео-презентації, відправлені авторами. Паралельно з глядацьким голосуванням свої оцінки буде присуджувати журі пітчингу. А вже 29 лютого за середнім балом обох голосувань організатори назвуть 10 фіналістів, котрі отримають поради журі для доопрацювання робіт.

 

Деякі із ідей пітчингу пройшли перевірку на міцність у серії краш-тестів від найсуворішого журі – зіркових дітей.  Свої улюблені роботи вже обрали учасники шоу «Маленькі гіганти» Єва Коцюба і Марк Терентьєв, а також Микита Білецький і Катруся, донька ведучої Марічки Падалко. Вже скоро ще двоє членів дитячого журі оберуть своїх фаворитів.

 

11 березня буде визначений переможець пітчингу Книголав, книга якого буде проілюстрована и видана накладом 15 000 в «Основах». Більш того, ідея-переможець має потенціал перетворитись на мультфільм, а три найбільш потенційні роботи, на думку представників гейм-індустрії, будуть гейміфіковані на найбільшому хакатоні Media Hack Weekend 2016.

 

Детальніше про пітчинг Книголав можна дізнатися на офіційному сайті проекту: http://media.1plus1.ua/pitching/