1+1 медіа виходить на ринок платного телебачення

Група 1+1 медіа завершила перемовини про покупку компанії Viasat Україна 

1+1 медіа досягла домовленості з MTG про купівлю DTH та інтернет ТБ бізнесів Viasat Україна.

Viasat Україна є провідним ліцензійним провайдером платного супутникового ТБ в Україні, котрий нещодавно презентував платформу платного Інтернет-ТБ. Сильна ринкова позиція бізнесу DTH, Viasat Україна, та технологічна гнучкість платного ТБ стали основними причинами інтересу 1+1 медіа в угоді.

«Послуги платного телебачення є одним з основних джерел доходу телевізійних компаній у всьому світі. На жаль, через недосконалість нашого законодавства, зокрема закону Про поширення універсальної програмної послуги, українські телеканали щорічно зазнають значних збитків. Ми віримо в сильний та стійкий ринок платного ТБ в Україні, котрий буде служити рушійним фактором для розвитку медіа-групи на тлі падіння ринку реклами. Зараз наша задача розвивати базу підписників Viasat та надавати якісний контент та послуги. Але це неможливо без цілеспрямованої боротьби проти піратства, що залишається одним із наших пріоритетів» – прокоментував Олександр Ткаченко, генеральний директор 1+1 медіа.

Угода між компаніями буде завершена після перевірки і отримання дозволу Антимонопольного комітету.

Viasat (www.viasat.ua) – перший ліцензійний постачальник цифрового платного телебачення в Україні. Viasat Україна – дистрибутор прямої супутникової телетрансляції, провайдер Інтернет-ТБ; був заснований як Vision TV в 2006 році, знаходиться у Києві, Україна.

MTG (Modern Times Group MTG AB) – провідна міжнародна розважальна медіа компанія. Посилання для додаткової інформації: www.mtg.com.