1+1 медіа запускає систему онлайн відео дистрибуції – OVVA.tv

branded background_11+1 медіа запускає новий сервіс OVVA.tv, який дає можливість монетизувати відео бібліотеку за рекламною моделлю та забезпечувати захист авторських прав на власний та партнерський відео-контент.

.

OVVA.tv складається з веб-платформи, на якій безкоштовно доступний увесь контент 1+1 медіа та партнерів сервісу (українські виробники та дистриб’ютори програмного продукту), авторизованого відео плеєра, а також з інструменту SUDUM – технологічно-правової системи, що дозволяє боротися з піратськими копіями відео-контенту в реальному часі. Уся реклама на платформі продається через сейлз-хаус «Плюси»

1+1 медіа – перша з українських медіа-груп, яка створила подібний проект.

Платформа OVVA.tv буде доступна з будь-якого пристрою: смартфона, планшета, ноутбука, смарт ТВ, та у будь-якій точці світу, де є доступ до Інтернету.

«Результати тестової роботи першого місяця нас дуже надихають. По-перше, завдяки OVVA.tv та SUDUM ми вже подвоїли свій рекламний інвентар, по-друге – ми зменшили кількість піратського контенту на 92% по продуктам, які були пріоритетними до захисту (серіал “Хазяйка”, шоу “Голос Країни” та інші)», – зазначив Павло Педенко, керівник проекту OVVA.tv.

Ресурс працює та уже доступний у тестовому режимі – OVVA.tv

 

  • Mykhaylo Naumenko

    Знову на обшєпанятнам. Йдіть лісом 1+1!