2 квітня на «2+2» стартує новий сезон «Помсти природи»

2+2_POMSTA_PRIRODIУ суботу, 2 квітня, о 13:00 в ефірі телеканалу «2+2» стартує новий сезон програми «Помста природи», що розповідає про природні катаклізми, їх причини та уроки, які вони дають людству.

У новому сезоні «Помсти природи» розповідь про стихійні лиха й природні та техногенні катастрофи буде доповнена глибинним аналізом причин глобальних природних катаклізмів. Оновлена інфографіка проекту, зокрема інтерактивна карта, допоможуть глядачам швидко зорієнтуватися в тому, де саме відбувають події, про які йдеться в сюжеті, отримати коротку географічну довідку про місцевість, в якій сили природи показують свій норов.

«Ми прагнемо не просто вразити глядачів добіркою яскравого відео «помсти природи», а й поповнити їхні знання про нашу планету, про те, які з найпоширеніших стихійних лих зумовлені природними чинниками, а які  є наслідками техногенної діяльності людства. Наприклад, якщо подивитися на карту природних катаклізмів, то ми побачимо, що більшість з них трапляються в певні частині земної кулі. Землетруси, цунамі та вулканічні виверження переважно турбують мешканців лише певних країн. Причина цього – «Вогняне кільце», що проходить по контуру Тихого океану, – будемо наочно показувати, що це таке і, як воно працює. Також у новому сезоні наш глядач побачить багато рейтингів: «Найсильніші землетруси в історії», «Найбільш смертоносні вулкани», «Найстрашніші урагани за останні 30 років», – розповів керівник проекту Максим Сухенко.

Пізнавальною спецтемою одного з перших випусків нового сезону «Помсти природи» стане розповідь про природне явище планетарного масштабу «Ель-Ніньйо» – різке підвищення  температури  води на сході Тихого океану. Саме воно, на думку вчених, є причиною нетипових змін клімату по всі планеті: теплих зим і холодних весен у Європі, аномального похолодання на  Близькому Сході та в Азії, небувалих снігопадів у Північній Америці. Теплий дощовий грудень і сніжний холодний березень в Україні – це також відгомін далекого тихоокеанського Ель-Ніньйо.

Оновлена «Помста природи» виходитиме в ефірі «2+2» щосуботи з повтором у понеділок. Хронометраж випуску 30 хвилин. Більше інформації на нашому сайті: http://2plus2.ua/

 

Прес-служба телеканалу «2+2»