23 квітня 2016 року відбудеться чергова наймасштабніша всеукраїнська екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!»

Letsdoit_UkaineЗапрошуємо приєднатись до нашого проекту!

«Зробимо Україну чистою разом!» - наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. У 2016 році «Зробимо Україну чистою разом!» відбудеться 23 квітня о 10.00 на всій території України в форматі всеукраїнського еко-фестивалю чистоти.

 Нашою стратегічною метою є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів.

В акції беруть участь громадяни, громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднуються на рівні корпоративної соціальної відповідальності. Нашими партнерами на даному етапі стали: ПАТ «Фармак», PepsiCoAdvertising School. Проект проходить під патронатом Першої леді країни – Марини Порошенко та за підтримки Міністерства освіти та науки України, Міністерства культури України, Міністерства регіонального розвитку, Міністерства будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства молоді та спорту України

Щоб приєднатися до акції, треба заповнити форму реєстрації на сайті letsdoitukraine.org, обрати найближчу локацію та взяти необхідний інвентар.

У рамках акції відбудеться наймасштабніше прибирання країни з роздільним сортуванням відходів, всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST», форуми, круглі столи, еко-тренінги, просвітницькі заходи, конференції та інші активності.

Масштаб проекту збільшується з кожним роком. У 2015 р. до акції долучилось понад 500 000 учасників в 24 областях на 2832 локаціях. У 2016 році ГО “Let’s do it, Ukraine” запланували понад 700 000 учасників та понад 5 000 локацій по всій території України.

 

*Акція «Зробимо Україну чистою разом!» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним соціальним проектом, який проводиться винятково на громадських засадах. Акція вже стала найбільшим соціальним проектом України.

** Акцію «Зробимо Україну чистою разом!» проводить громадська організація «Let’s do it, Ukraine!» (LDU), яка  є частиною всесвітнього руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 13 мільйонів людей в 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні, щоб піклуватися про екологію нашої планети.

Контакти: Юлія Мархель +38 093 030 73 03 marhel.julia@gmail.com,

Оксана Тюпа +38 067 328 63 89 oksana.tjupa@gmail.com