Канал «Україна»: актор Михайло Жонін взявся за скальпель

likar.29012016-165У квітні на телеканалі «Україна» відбудеться прем`єра першої україномовної медичної драми «Черговий лікар», виробництва FILM.UA на замовлення телеканалу. Одну з головних ролей у фільмі виконує актор Михайло Жонін, який розповів про те, чого йому довелося навчитися на зйомках.

За словами актора, у ролі лікаря він почуває себе цілком органічно.

«Спочатку було досить незвично, але це вельми цікаве перевтілення для мене, як актора. Тим більше, що мій герой має реальний прототип у житті. Взагалі, до свого образу звик доволі швидко, та і всі довкола кажуть, що я схожий на справжнього лікаря», – розповідає Михайло Жонін.

Актор розповідає, що дізнавшись про серіал «Черговий лікар», одразу зацікавився.

«Мене дуже вразило, наскільки якісно написаний сценарій. Насправді досить рідко сценарії, які пропонуються, мають таку якість і при цьому залишаються цікавими», – каже Михайло Жонін.

За словами актора, найбільші побоювання спочатку викликали сцени, де його персонаж мав брати участь у операціях:

«Спочатку, звісно, хвилювався: в яку руку треба взяти скальпель? Як його правильно тримати? Чи, може, мені зовсім не скальпель необхідний? Добре, що на знімальному майданчику є професійні медики та консультанти, які підказують усі ці тонкі моменти. До речі, зараз під час наших «операцій» почуваю себе досить впевнено», – розповідає актор Михайло Жонін.

 

Прем’єра серіалу «Черговий лікар» запланована на телеканалі «Україна» на квітень 2016 року. 

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 3-х кварталів 2015 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,80%, рейтингом 1,43% за аудиторією 18-54 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 93% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 31,8 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv