Канал «Україна»: стала відома дата прем’єри серіалу «Вікно життя»

_MG_983618 квітня о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 24-серійної мелодрами «Вікно життя». Зйомки серіалу проходили в Києві в реальних лікарнях. Картина знята компанією FILM.UA на замовлення телеканалу «Україна».

Події картини розгортаються в дитячому стаціонарі перинатального центру. Головним героєм кожного епізоду стане малюк, від якого відмовилися рідні мама і тато. Першими людьми, які оточать  новонароджених «відмовників» теплом і турботою, стануть лікарі й медсестри дитячого стаціонару.

Серіал складається з 12 окремих історій про порятунок новонароджених малюків, підкинутих в так зване «вікно життя» – спеціальний бокс, обладнаний для тих, хто анонімно хоче залишити свого малюка.

Головні ролі в картині виконають актриси Катерина Решетнікова і Валерія Шкірандо.

Режисери картини – Максим Паперник і Анатолій Григор’єв.

«Ми впевнені, що цей серіал не залишить нікого байдужим. У картині піднімається дуже важлива і складна тема – покинутих дітей. Але при цьому ми покажемо, що добро завжди перемагає, і що іноді варто йти всупереч встановленим правилам, – особливо, якщо від цього залежить щастя і життя маленьких діток, які тільки починають свій шлях», – говорить Максим Паперник.

 

Дивіться серіал «Вікно життя» з 18 квітня на телеканалі «Україна».

 

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2015 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,02%, рейтингом 1,95% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 91,1% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv