Publicis One представляє глобальне і регіональне керівництво

Jarek-Ziebinski1BW LRПариж: 31 березня 2016 р.

Сьогодні генеральний директор Publicis One Ярек Жембінські (Jarek Ziebinski) оголосив імена нових керівників на глобальному те регіональному рівнях. Publicis One – глобальна група компаній, яка спеціалізується на комунікаціях і об’єднує під одним дахом навички й досвід усіх агентств холдингу Publicis Groupe у приблизно 50 країнах. Маючи більше 7500 співробітників, Publicis One працює в Європі, Латинській Америці, на Близькому Сході, в Африці та Азії.

“На початку цього року ми розпочали дуже істотну трансформацію Publicis Groupe, яка включає в себе створення Publicis One – нової глобальної групи компаній в сфері комунікацій. Вступаючи на цей шлях, нашим найпершим завданням є створення сильної команди керівників”, – сказав п. Жембінські. “Нове керівництво Publicis One складається з досвідчених лідерів, які є кращими з кращих у Publicis Groupe, кожен з яких приносить у команду різні експертизи, набори навичок, підприємницьке мислення і підходи до спільної роботи.”

У Латинській Америці Chief Executive Officer призначено Моніку Гедсбі (Monica Gadsby), а  Джозефа Піаццу (Joseph Piazza) – Chief Financial Officer. В Азії на посаду регіонального Chief Executive Officer призначено Ніколаса Мената (Nicolas Menat), а регіонального Chief Financial Officer – Рікардо Рочеса (Ricardo Roces).

Щоб надати належний рівень уваги кожному ринку в комплексному регіоні EMEA, який об’єднує 25 країн Європи, Близького Сходу і Африки, регіональним Chief Executive Officer у країнах Бенілюкс призначений Йохан Пармент’є (Johan Parmentier), Центральну й Східну Європу очолив Міша Лукіч (Misa Lukic), Кевін Тромп (Kevin Tromp) став регіональним Chief Executive Officer у Африці. Надавати підтримку цим керівникам буде регіональный Chief Financial Officer для всього регіону EMEA Девід Кларк (David Clark).

На глобальному рівні Еліс Маккріс (Alice McCreath) призначена Chief Financial Officer, кадрами в якості Chief Talent Officer  опікуватиметься Марі Прендергаст (Maree Prendergast), а  Карен Лім (Karen Lim) стала Communications Director.

Всі зазначені керівники вже почали виконувати обов’язки на нових посадах.

Моріс Леві (Maurice Lévy), Chairman & CEO Publicis Groupe, заявив: «Publicis One – це абсолютно новий підхід на ринку із наданням рішень «під ключ». Я переконаний, що під керівництвом Ярека Жембінскі Publicis One надаватиме клієнтам найкраще, залучатиме найкращих співробітників і створюватиме великі кар’єрні можливості щоб стати найкращим агентством на кожному з ринків. Я цілком впевнений у команді, яку створив Ярек».

Про Publicis One

PUB_Logo_OnePublicis One – це глобальна група компаній, яка спеціалізується на комунікаціях і об’єднує під єдиним дахом навички й експертизу агентств Publicis Groupe. Працюючи перш за все в інтересах клієнта, Publicis One також усвідомлює необхідність інтеграції та спеціалізації у сучасному маркетингу. Під керівництвом глобального виконавчого директора Ярека Жембінскі Publicis One об’єднує чотири напрямки роботи Publicis Groupe: Publicis Communications (Publicis Worldwide с MSLGROUP, Leo Burnett, Saatchi & Saatchi і BBH), Publicis Media (Starcom, Zenith, Mediavest | Spark, Optimedia | Blue499), Publicis.Sapient (SapientNitro, DigitasLBi, Razorfish, Sapient Consulting) і Publicis Health (Digitas Health, Publicis LifeBrands, Saatchi & Saatchi Wellness). Нараховуючи більше 7500 співробітників, Publicis One працює в Європі, Латинській Америці, на Близькому Сході, в Африці та Азії.

Нас об’єднує мета Publicis Groupe – надавати клієнтам переваги нашої ідеології «The Power of One».

Про Publicis Groupe – The Power of One

Publicis Groupe [Euronext Paris FR0000130577, CAC 40] – це світовий лідер в галузі маркетингу, комунікації та трансформації бізнесу.

Протягом всього процесу співробітництва , починаючи з консультацій і закінчуючи втіленням, Publicis Groupe пропонує клієнтам уніфіковану гнучку модель, котра надає доступ до інструментів і експертизи Publicis Groupe у всьому світі. Publicis Groupe включає в себе чотири напрямки: Publicis Communications (Publicis Worldwide с MSLGROUP, Saatchi & Saatchi, Leo Burnett, BBH і Prodigious), Publicis Media (Starcom, Zenith, Mediavest | Spark і Optimedia | Blue 449); Publicis.Sapient – єдину в своєму роді глобальну цифрову платформу (Sapient Consulting, SapientNitro, DigitasLBi, Razorfish ) і Publicis Healthcare. Більше 77 000 фахівців працюють в офісах Publicis Groupe у більше ніж 100 країнах.

 

www.publicisgroupe.com | Twitter: @PublicisGroupe | Facebook: www.facebook.com/publicisgroupe | LinkedIn: Publicis Groupe | http://www.youtube.com/user/PublicisGroupe | Viva la Difference!