Телеканал «Україна» приступив до зйомок медичної драми «Військовий шпиталь»

Tarelka_VGСьогодні відбувся перший знімальний день нової картини власного виробництва телеканалу «Україна» – «Військовий шпиталь». Автор ідеї – директор зі стратегічного маркетингу телеканалу «Україна» Ольга Захарова. Прем’єру фільму заплановано восени 2016 року.

Головний герой фільму – військовий хірург Сергій Задорожний, для якого робота у шпиталі – лише перепочинок між відрядженнями в найгарячіші точки планети у складі миротворчих місій ООН. Але доля розпорядилася по-іншому: починаються події на Майдані, а потім АТО на сході країни – і колектив шпиталю опиняється на передовій медичного фронту.

 

«Військовий шпиталь» – це актуальний телевізійний серіал про цінності і про вибір, який робить кожен з наших героїв. Це проект про долі простих людей і про місто, звичне і розмірене життя яких поділено подіями 2014 року на «до» і «після». Кожна серія картини – це окрема драма людини, яка волею долі опинилася на лінії вогню.

Режисером картини є Антон Гойда (серіали «Сашка», «Жіночий лікар»). Оператор — Сергій Рябець.

Наталя Стрібук, головний продюсер департаменту кіно-серіального виробництва телеканалу «Україна»:

«Це серіал про людські цінності, про життя людей, які опинилися в екстремальних для себе ситуаціях. З одного боку, «Військовий шпиталь» — це історія лікарів, які перебуваючи тут, у мирному Києві, стикаються віч-на-віч з трагедіями людей, що побували на війні. З іншого боку, це історія пацієнтів військового госпіталю, чиї життя були змінені  Майданом і АТО».

Зйомки фільму проходитимуть у Києві. Виробництво картини на замовлення телеканалу «Україна» буде здійснювати компанія Fresh Production.

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2015 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,02%, рейтингом 1,95% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 91,1% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv

  • Mykhaylo Naumenko

    Якою мовою?