Журналіст програми «События недели» пройшов шлях трудового нелегала в Польщі

БезымянныйГоловний інвестор України – трудові мігранти? Скільки інвестицій приносять гастарбайтери в Україні? Інформаційно-аналітична програма “События недели” з Олегом Панютою почала власне розслідування, а журналіст програми, Сергій Іванов пройшов весь шлях з працевлаштування в Польщі.

Близько трьох мільярдів доларів відправили українські заробітчани в Україну тільки за 2014 рік. Це суму можна порівняти з іноземними капіталовкладеннями і допомогою міжнародних донорів.

Візовий центр у Львові – вікно для працевлаштування в Європі, але сьогодні українцям все частіше відмовляють в отриманні візи, навіть якщо на руках є всі необхідні документи і офіційне запрошення від роботодавця. Тому українці змушені шукати інші шляхи і звертатися до посередників, а також «чорних» помічників в пошуках роботи за кордоном. Але і вони не дають ніяких гарантій.

Що чекає мігрантів за кордоном? Чи варто довіряти агентствам з працевлаштування? І яка робота “світить” в Польщі нелегалам? Дивіться продовження журналістського розслідування в програмі «События недели» 3 квітня в 19:00 на телеканалі «Україна».

 

Дивіться програму «События недели» на офіційному сайті каналу, а також на сайті відеоресурса oll.tv і на порталі segodnya.ua.