1+1 медіа та FILM.UA об’єднались і організовують фестиваль

De_kino_logoГостем події стане кінодіяч зі світовим ім’ям 

Новий фестиваль короткого метру під назвою «Де кіно» з’явиться в Україні завдяки FILM.UA Group та 1+1 медіа і пройде у Києві 23-24 вересня. Тема фестивалю – «Я знаю країну, в якій живу». Фестиваль фокусується на коротких формах та бере орієнтацію на світові кіно- та технологічні тренди. Прийом робіт розпочнеться 10 травня.

 

Назва фестивалю символічна. Український кінематограф має потужний бекграунд: Довженко, Параджанов, Іллєнко. Легендарна епоха, але вона минула. А про сучасне, технологічне, модне українське кіно чути дуже мало. Звідси і назва – «Де кіно».

 

«1+1 медіа багато інвестує у власне виробництво, адже ми переконані, що майбутнє за національним виробником. Тому ми дуже зацікавлені у розвитку молодих талантів і кіновиробництва загалом. Але щоб бути успішним і визнаним кінематографом, більше не можна сидіти у капсулі, -  треба йти в ногу зі світом, а значить і з новими технологіями. Вважаємо, що фестиваль Де кіно стане важливим етапом у формуванні поняття «сучасне українське кіно», – зазначив генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко.

 

Роботи прийматимуть у чотирьох небанальних номінаціях: трейлер до власного серіалу, вебізод, ремейк на відомий фільм та фільм на мобільний телефон.

 

«Це перша сходинка, щоб перейти на наступний рівень, адже все частіше світовий кінематограф цікавиться такими територіями як Україна. Наприклад, в Європі запускаються медіа платформи з величезною кількістю серіалів тільки для мобільних пристроїв, по суті це дуже схоже на те, що ми хочемо бачити в номінації «вебізоди». Ми орієнтуємось на нові технології та підходи до зйомок, про важливість яких у нас ще не задумуються», - наголосив співзасновник FILM.UA Сергій Созановський.

 

Співголовами журі фестивалю стануть продюсер FILM.UA Group Ірина Костюк та головний продюсер серіалів та фільмів каналу 1+1 Олена Васільєва.

 

Фестиваль супроводжуватиме потужна освітня частина, фінал уже добре відомого пітчингу The Next Big Thing-2016 також пройде на фестивалі. А спеціальним гостем події стане  відомий кінодіяч, досвід і експертизу якого цінують у всьому світі.

 

Призовий фонд. Грошова винагорода для володаря Гран-прі фестивалю становить 50 тис. грн. Окрім того, буде визначено переможців у кожній номінації, які також отримають цінні призи.

 

Деталі на сайті dekino.com.ua