Канал «Україна» передав музею «Чорнобиль» вишите полотно

photoТелеканал «Україна» передав до Національного музею «Чорнобиль» унікальне вишите полотно, присвячене 30-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Креативна команда каналу «Україна» самостійно розробила концепцію вишивки полотна. Зображена на ньому історія, розповідає про період евакуації і наслідки техногенної катастрофи. До традиційної вишитої символіки українців додався новий – символ радіації.

Тетяна Свєтлова, директор департаменту просування бренду і продуктів телеканалу «Україна»: “Через ці унікальні символи нам вдалося відобразити трагічні події на Чорнобильській АЕС. Наш обов’язок зберегти пам’ять про тих, хто поклав своє життя в боротьбі з наслідками пожежі на ЧАЕС, віддати належне сміливості і героїзму ліквідаторів аварії».

Побачити унікальну вишивку телеглядачі зможуть в промо-ролику в ефірі телеканалу, а також на офіційних сторінках телеканалу, в соціальних мережах Facebook, ВКонтакте і Youtube.

Нагадуємо, що спеціально до 30-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС, канал «Україна» підготував продукти власного виробництва. 23 квітня відбулася прем’єра 4-х серійної мелодрами «Чорна Квітка», першу серію якої подивилися вже понад 5 млн. телеглядачів. А сьогодні, 26 квітня о 23:30, на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра документального фільму «Лазуровий пил».

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 1-го кварталу 2016 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,25%, рейтингом 2,23% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» на початок 2016 становить 91,1% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv