Телеканал М2 шукає хіти у новому проекті “Хіт-конвеєр”.

M2_On! Валентин Коваль, генеральний директор М2:  “Ми чекаємо на нові україномовні пісні, які можуть стати хітами нової України”.

 

Сьогодні ми робимо новий крок назустріч українській пісні. І ми хочемо допомогти Україні отримати нові хіти і побачити нові обличчя. Хіт-конвеєр, який розпочинає роботу – це проект, як ми сподіваємося, на роки.

Що ми чекаємо від учасників? Ми чекаємо на нові і яскраві музичні ідеї, які, можливо, не дійшли до нас з різних причин. Ми чекаємо на нові україномовні пісні, які можуть стати хітами нової України. Ми чекаємо на відкриття нових імен – композиторів, поетів, виконавців, які готові до зіркової кар’єри. Ми чекаємо на чесну участь і повагу до законів і звичайних людських цінностей. Ми чекаємо на розуміння, що наш конкурс – це не єдина в житті нагода стати популярним, але й не остання.

Що ми можемо пообіцяти учасникам? Ми обіцяємо уважно переслухати всі ваші пісні. Ми обіцяємо не пропустити справжній хіт и дати йому величезний поштовх у медійний простір. Ми обіцяємо ретельно додержуватися всіх норм законодавства про авторські та суміжні права. Зазвичай ми поводимося чесно і відкрито зі всіма нашими партнерами і обіцяємо так поводитися з тими, хто готовий взяти участь у цьому конкурсі.

Які обмеження існують у конкурсі? На цьому етапі ми вирішили обмежитися розглядом пісень, які мають більш-менш професійний вигляд. Тому у цьому році ми обмежилися фонограмами, які зроблені у студіях. Якщо ми вирішимо, що студійна робота є завадою для народження справжніх хітів, у наступні роки ми будемо приймати «аматорські» записи, хоча й уявляємо, що це буде дуже непросто. Інші обмеження, які ви знайдете в офіційних умовах – ми чекаємо на нову музику від українців та українською мовою.

Які бонуси отримають переможці? Окрім зазначених у Правилах релізу альбому кращих 12 композицій, зйомки кліпу і показу його на наших медійних ресурсах, ми сподіваємось на увагу з боку української  музичної спільноти, та розглядаємо можливість запропонувати переможцю або декільком переможцям тривалу співпрацю у формі, яку будемо обговорювати напряму з ними. Принаймні, ми не будемо стримувати членів журі, якщо вони вирішать допомогти учасникам, але вже після оголошення результатів.

Чому ми не називаємо членів журі просто зараз? Ми хочемо, щоб це не впливало на ваше рішення про участь у конкурсі, і щоб учасники конкурсу на першому етапі не мали змогу впливати на членів журі. Як тільки конкурс вийде в публічну площину – а це відбудеться у середині червня під час прослуховування п’ятдесяти півфіналістів наживу – ви дізнаєтеся про склад журі. В ньому будуть люди, які знають, як писати, записувати, виконувати і просувати пісні, аби вони стали хітами національного масштабу.

Що то за «мільйон», про який йдеться у анонсах? Це – реальний мільйон гривень, який ми збираємося витратити на проект в цьому році. Але це не є вартістю всього проекту, який, як ми розуміємо, коштуватиме нам набагато більше. Це гроші, які ми сплатимо стороннім компаніям і професіоналам під час підготовки і випуску альбому з піснями фіналістів, а також на зйомки відеокліпу та просування переможця за межами наших власних ресурсів.

А тепер – читайте Правила, погоджуйтесь з ними, надсилайте свої хіти і готуйтеся до найяскравіших подій у своєму житті. Або спостерігайте, як все це відбувається з іншими. 

Все на hit.m2.tv

 

Прес-служба М1/М2

044 205 44 80