10 розважальних і документальних проектів “1+1 Production” продано за кордон

1+1Production_ZNAK“1+1 Production” продовжує завойовувати міжнародний телеринок. До серіалів і фільмів, проданих раніше на 11 територій, тепер додалися розважальні та документальні шоу.

Одним з ключових покупців українського телепродукту стає Польща. Документальний фільм про українських жінок на заробітках в Італії «Жінка-банкомат», програми «Інспектор Фреймут», «Сім’я» і «На ножах» вже пройшли в ефірі польських каналів. «Сім’ю» також побачили глядачі в Казахстані, а «На ножах» – в Латвії та Естонії. В цих двох балтійських країнах був показаний і гучний спецрепортаж «Операція. Крим», який отримав нагороду «Телетріумф».

Пригоди безстрашного мандрівника Дмитра Комарова в програмі «Світ навиворіт» збирають постійно зростаючу аудиторію в Молдові, Ізраїлі та Росії. «Сімейні мелодрами» охоче дивляться в Казахстані, Білорусі та Латвії. Раніше три розважальних проекти були продані в Росію: «Маша і моделі – 1, 2», «Королева балу 1-3» і «Любов з майбутнього».

«Важливо не тільки те, що ми працюємо над рівнем експертизи. А те, що ми можемо говорити з різними аудиторіями і ми почуті», – зазначила генеральний продюсер 1+1 Production Вікторія Лезіна.

“1+1 Production” є одним з найбільших в Україні виробників телевізійного контенту. Продакшн входить в структуру «1+1 медіа», виробляє контент для всіх телеканалів групи, а також для зовнішніх замовників. Це єдиний продакшн на території Східної Європи з широкою і успішною різножанровою експертизою.