1+1 Продакшн завершив структурні зміни

1+1Production_ZNAKСьогодні, 10 травня, 1+1 Продакшн оголосив про призначення керівників ще двох жанрових напрямків, тим самим повністю укомплектувавши команду у новій структурі.

З травня керівником напрямку Драма стала Олена Єремєєва, а напрямок Реаліті і скріптед реаліті очолить Ксенія Чорна.

Олена Єремєєва уже тривалий час є частиною команди 1+1 Продакшн, – «Драма – дуже затребуваний глядачем сегмент. Ми будемо багато працювати, розвивати напрямок і розвиватись самі, у нас є сильна команда, багато ідей і сил»

Ксенія Чорна раніше обіймала посаду креативного продюсера відділу маркетингу телеканалу «Україна».

«Я дуже люблю жанр реаліті, він про неймовірних людей, абсолютно різних, з різним минулим і соціальним статусом, і мене це надихає. 1+1 Продакшн неймовірно амбіційна компанія, і мені хочеться зробити вклад в цю історію успіху і допомогти Продакшину добиватись нових масштабних цілей», – зазначила Ксенія Чорна

«Я вірю, що такі структурні зміни дозволять нам виробляти ще більш якісний контент і стати лідером виробництва не тільки на ринку України, але і за її межами», – прокоментувала Вікторія Лєзіна, генеральний продюсер 1+1 Продакшн

Нагадаємо, 13 квітня 1+1 Продакшн оголосив про кадрові перестановки та зміни у структурі. Керівником напрямку Великі розважальні шоу став Володимир Завадюк, Іміджевими проектами управляє Олеся Коваленко, а Відділ розробок очолив Олександр Клейменов.

 

З шоу рілом Продакшена можна ознайомитись за посиланням:

http://media.1plus1.ua/ua/group/production/1plus1-production