Канал «Україна» покаже прем’єру фільму «Коли минуле попереду»

Kogda proshloe vperediУ понеділок, 23 травня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра перших двох серій мелодрами «Коли минуле попереду» виробництва FILM.UA.

12-серійна картина розповідає про долю простої дівчини Тамари. Після знайомства з сином мера міста Сергієм її життя перетворюється на кошмар. Нещасливе заміжжя, побої, втеча з дому і підозра у вбивстві – це лише мала частина проблем, з якими доведеться зіткнутися головній героїні. Доля дарує їй шанс почати все заново, проте від минулого так просто не втечеш.

Виконавиця головної ролі, актриса Єлизавета Пащенко, розповіла, що до зйомок у картині ретельно готувалася. За її словами, це скоріше не звичайна мелодрама, а захоплюючий гостросюжетний фільм.

«У стрічці багато пригод, погонь, поворотів сюжету, які захоплюють дух Мені подобається, що життя моєї героїні, її доля та й вона сама кардинально змінюються. Крім того, ми знімаємо не серіал в звичайному розумінні цього слова, а скоріше художній багатосерійний фільм. Саме як до справжнього кіно підхід як у режисера, так і у всієї знімальної групи», – поділилася Єлизавета Пащенко.

Головні ролі в картині також виконали Олег Штефанко, Ігор Бочкін, Олена Стефанська, Петро Крилов та Олександр Попов.

Режисер-постановник – Наталія Углицьких.

 

Прем’єра серіалу «Коли минуле попереду» відбудеться на телеканалі «Україна» 23 травня 2016 року о 21:00.

 

Довідка про телеканал «Україна»

 

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 1-го кварталу 2016 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,25%, рейтингом 2,23% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» на початок 2016 становить 91,1% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv