УНІАН оновив сайт агентства і запустив погодний сервіс

UNIANУНІАН створив кардинальний редизайн сайту. Над своїм перезапуском команда найстарішого агентства країни працювала майже весь останній рік.

Новий сайт УНІАН чимось нагадує Фейсбук – нескінченна стрічка новин, майже нескінченна головна, величезна різноманітність того, що можна побачити і дізнатися, просто скролячи будь-яку сторінку.

«Новий УНІАН.UA настільки відрізняється від старого, що нам довелося навіть частково поміняти команду, що працює над нашими інтернет-проектами, – розповів шеф-редактор агентства Михайло Ганницький. – У нас фізично стало більше новин – тому що ми, зберігши все те, заради чого читають УНІАН – ексклюзивні і найбільш оперативні політичні та економічні новини, аналітику, найяскравіші новинні фото та інтерв’ю з топовими спікерами, ми також істотно розширили асортимент того, що можна почитати з інших сфер життя. Вболівальників, думаю, особливо порадує новий УНІАН Спорт ».

 «Дизайн оновленого сайту адаптований, його зручно буде читати на будь-яких пристроях з екранами будь-яких розмірів, на його сторінках є безліч інтерактивних елементів, що дозволяють читачеві, наприклад, поставити яке-небудь питання, що зацікавить його за допомогою УНІАН і отримати на нього відповідь, згадати найважливіші події минулого тижня, або, переглядаючи сайт вранці, перед виїздом на роботу, відібрати статті та новини, які він хотів би прочитати, зберегти їх в один клік в своєму особистому кабінеті на УНІАН.UA, і прочитати потім після приїзду на роботу», – хвалиться новинками генеральний директор УНІАН Артем Ковальов.

З нагоди запуску команда УНІАН просить всіх оцінити плоди їхніх праць, і пропонує за допомогою сайту всім бажаючим висловити ваші зауваження та побажання до нового сайту.

Одночасно з перезапуском свого флагманського інформаційного продукту, УНІАН презентує і абсолютно новий для себе проект: погодний сервіс.

Тепер про те, що на себе надіти, чи брати парасольку, і як йдуть справи на курортах України і світу (а також на дорогах, що ведуть до них), розповідати також буде УНІАН.

В агентстві обіцяють високу точність і достовірність прогнозів, одержуваних за допомогою міжнародних партнерів, а однією з ключових особливостей проекту УНІАН Погода є деталізація прогнозів.

«Ми надамо нашим читачам максимально точний прогноз погоди для більш ніж 30000 локацій в Україні та 113000 населених пунктів у всьому світі, – говорить Артем Ковальов. – Що більше, ніж у будь-яких нині працюючих україно- і російськомовних сервісів. Крім цього, наш погодний сайт в зручній формі надасть користувачам інформацію про погоду протягох всіх популярних автомобільних трас і на всіх українських і найбільш популярних в українців світових курортах».

Сайт УНІАН Погода буде не тільки надавати прогнози своїм читачам – а й радувати їх «стихійними» новинами. Тепер любителям почитати про тайфуни, цунамі і землетруси не доведеться шукати фотографії, відео і повідомлення про те, як вивергається Ейяфьятлайокудль – вся відповідна інформація буде зібрана але новому ресурсі.

«УНІАН Погода – це наш новий продукт, новий проект, який робить креативна команда УНІАН. Він абсолютно не схожий на те, чим раніше займалися наші редактори і журналісти, і буде цікавий для тих, кого не хвилює, наприклад, політика», – зазначає Ганницький.

Керівники агентства стверджують, що, розробляючи погодний сервіс, змогли зробити його несхожим на всі інші погодні сайти, доступні в наш час російською та українською мовами.

«По суті, УНІАН Погода – це окреме ЗМІ, про погоду і природу, стихії, а не просто набір прогнозів», – пояснює Артем Ковальов.

Довідка. УНІАН – найстаріше та найбільше інформаційне агентство України, засноване в 1993 році. В даний час ІА УНІАН є провідним новинним агентством України і найбільшим українським сервісом новинних фото. Має власних кореспондентів і представників у всіх регіонах України, а також – закордонні бюро: в Москві та Брюсселі.