«Квартал ТВ» – новий спільний телеканал Студії «Квартал 95» і «1+1 Медіа»

photoСтудія «Квартал 95» і «1+1 Медіа» анонсують запуск нового спільного проекту – супутникового каналу «Квартал ТВ». Цей проект буде реалізований в рамках багаторічного стратегічного партнерства. Попередньо, запуск каналу заплановано на серпень 2016 року.

«Квартал ТВ» – розважальний канал, орієнтований на молоду аудиторію з почуттям гумору, що веде активний спосіб життя. Цільова аудиторія каналу – глядачі віком 14-49 років.

Програмна сітка каналу «Квартал ТВ» буде сформована з популярних в Україні та в світі шоу, фільмів і серіалів, анімаційних проектів Студії «Квартал 95», а також спеціально придбаного контенту західних виробників.

Основний контент каналу «Квартал ТВ» – телевізійні продукти національного виробництва. Формат мовлення – Full HD. Такі улюблені мільйонами глядачів і незмінно рейтингові програми як «Вечірній Квартал», «Ліга сміху», «Вечірній Київ», «Країна У», «Чисто News», «Розсміши коміка», серіали «Свати», «Слуга народу», «Родичі» і багато інших стануть доступні глядачам в цілодобовому мовленні без перерв на рекламу.

 «Для Студії «Квартал 95» супутниковий телеканал «Квартал ТВ» – ще один крок назустріч глядачам в Україні і в усьому світі. У нас нарешті з’явиться свій власний телеканал. У бібліотеці Студії «Квартал 95» – понад тисячу годин проектів власного виробництва, які люблять глядачі. Ми активно працюємо, знімаємо нове кіно і серіали, робимо телевізійні шоу та анімацію, щоб продовжувати радувати і дивувати нашу аудиторію. Саме тому ми шукаємо з нею контакт на всіх можливих ресурсах і платформах: в ефірному мовленні ми співпрацюємо з телеканалом «1+1»; в Інтернеті представлені на всіх відеохостингах, і вже кілька років розвиваємо свій YouTube-канал. Ми зустрічаємося з нашими глядачами на концертах. А тепер продукти студії «Квартал 95» будуть ще й в кабельних мережах. Ми віримо в потенціал цього проекту, впевнені в тому, що апробований світовий досвід «платного ТБ» з часом стане звичним для українських глядачів, які зможуть дивитися цікавий і якісний контент без реклами. Ми хочемо, щоб «Квартал ТВ» дивився весь світ, всі наші глядачі, де б вони не були. Ми вже до них стукаємо, до зустрічі в ефірі «Квартал ТВ»!», коментує Володимир Зеленський, художній керівник Студії «Квартал 95».

Генеральний директор «1+1 Медіа» Олександр Ткаченко: «Ми раді новим горизонтам, які відкриваються в нашому багаторічному плідному співробітництві зі Студією «Квартал 95». Запуск каналу «Квартал ТВ» це вихід на новий рівень, адже тепер у ведучої компанії, котра виробляє контент з’являється свій канал, і ми будемо використовувати ті напрацювання і можливості, які існують у каналів групи «1+1 медіа» з точки зору дистрибуції сигналу, пакетування програмного продукту і його просування для аудиторії. Використовуючи синергію одного з кращих виробників контенту на пострадянському просторі, а також технологічні і маркетингові можливості «1+1 медіа», ми впевнені, що у каналу «Квартал ТВ» є серйозні перспективи і всі шанси отримати свого вдячного глядача».