На «2+2» прем’єра серіалу «Олімп» за мотивами грецьких міфів

2+2_OlimpУ понеділок, 6 червня, о 22:00 на каналі «2+2» відбудеться прем’єра пригодницького серіалу на основі історії та міфів Стародавньої Греції «Олімп». Серіал, сповнений епохальних битв і міфічних істот, розповідає про пригоди та випробування на шляху до влади юного найманця, котрому судилося стати одним з найвідоміших грецьких героїв, легендарним правителем Афін – Тесеєм.

В основі сюжету серіалу «Олімп» («Olympus», Канада, Велика Британія, 2015 рік) – епічна подорож молодого Найманця (Том Йорк) від печери Циклопа до обителі античних Богів, в яку він вирушає, щоб розгадати таємницю власного народження і прокляття свого імені, розв’язати загадку Богів, досягти безсмертя та зрозуміти своє призначення. Говорячи про свого героя, британський актор Том Йорк зазначив, що глядачі побачать «становлення суворого воїна, готового кинути виклик богам Олімпу». Найманцеві допомагатимуть таємнича дівчина Оракул Геї (Соня Кессіді), могутня чаклунка Медея (Соніта Генрі), геніальний винахідник та вчений Дедал (Мет Фрюєр). Дорогою на Олімп Герой зустріне кохання і справжніх друзів, здолає химерних античних чудовиськ і вистоїть перед спокусами чарівних німф, дізнається, що таке підступ та зрада, і зрештою перетвориться на мужнього лідера, готового сприйняти своє земне призначення і відповідальність – бути первонародженим сином правителя Афін. У головних ролях серіалу також знялись: Грехем Шилз (цар Егей), Вайн Барнс (Лік, син Медеї), Алан Сі Петерсон (цар Мінос), Софія Локлін Херт (Аріадна).

Джерелом натхнення для авторів «Олімпу» стало творче переосмислення історії та міфів Стародавньої Греції, зокрема численних легенд про царя Тесея та його коханої Аріадни, про колхідську царівну-чаклунку Медею, дружину аргонавта Ясона та афінського царя Егея, про сина Зевса і Європи царя Міноса та інших. На думку творців серіалу, ці історії, емоції, які вони викликають актуальні й сьогодні. «Ця 13-серійна стрічка розповідає масштабну, героїчну та витончену історію. «Олімп», як і інші великі історії, – це історія про людські серця. Драма древніх греків унікальна, адже вона пробуджує в нас ті ж мрії і страхи, що керували поведінкою людей 2500 років тому, і продовжують керувати сьогодні», – зазначив режисер та сценарист «Олімпа» Нік Віллінг (міні-серіали «Аліса в країні чудес» та «Зачароване королівство»).

Зйомки серіалу відбувались у канадському місті Ванкувер. До творчої групи «Олімпу» увійшли кілька режисерів та продюсерів – Нік Віллінг («Алтар», «Неверленд»), Метью О’Коннор («Гадюки», «Школа бойових мистецтв»), Аманда Таппінг («Зіркові врата»), Мартін Вуд («Сховище»).

Телесеріал «Олімп» виходитиме в ефірі «2+2» з понеділка по четвер о 22:00. Хронометраж серії: 45 хвилин.

Більше інформації на нашому сайті: http://2plus2.ua/.

Прес-служба телеканалу «2+2»