Новинний блок від Ukraine Today запустили на 1+1 International

1+1_InterНа міжнародному каналі 1+1 International з’явився англомовний новинний блок від Ukraine Today. Півгодинний випуск про найактуальніші новини України та Східної Європи запустили у прайм-таймі о 19.00 по будням.

Рішення інтегрувати англомовний блок у мовлення міжнародного каналу було прийняте у зв’язку з тим, що у світі є потужний запит на актуальні новини з України та Східної Європи англійською мовою.

«1+1 International прагне залучити якомога ширшу аудиторію, відкрити Україну для світу. Ми раді вітати бренд Ukraine Today в сітці мовлення каналу і сподіваємося, що англомовний блок новин із України та Східної Європи буде цікавим і корисним як етнічним українцям, які давно проживають закордоном і вже добре не володіють українською чи російською мовами, так і міжнародному експертному середовищу з питань східно-європейського регіону, представникам бізнесу й широкому загалу міжнародної аудиторії», – зазначив генеральний продюсер 1+1 International Владислав Свінченко.

Окрім того, новинні блоки від Ukraine Today доступні 24/7 на сайті uatoday.tv.

«Команда Ukraine Today вже два роки працює задля того, щоб світ дізнавався актуальні та збалансовані новини з України та Східної Європи. Громадяни Канади, США та європейських країн підтримують Україну, її прагнення стати демократичною, розвиненою державою, тож ми і надалі інформуватимемо їх, що відбувається у нас, які реформи ми впроваджуємо, з якими проблемами стикаємося. І все це ми розповідаємо зрозумілою, англійською мовою, рідної для більшості нашої аудиторії», – прокоментувала керівник проекту  Ukraine Today Тетяна Пушнова.

 

Для підключення телеканалу 1+1 International звертайтесь до провайдера телевізійних послуг у вашій країні.