Телеканали ТЕТ та 2+2 виходять на супутник АMOS-3

photoПочинаючи з 1 червня 2016 року телеканали ТЕТ та 2+2 додатково розпочали мовлення на супутнику АMOS-3, орбітальна позиція 4⁰ W.

Раніше мовлення телеканалів ТЕТ та 2+2 відбувалось на супутнику Astra 4а, який і надалі залишається основним джерелом телевізійного сигналу для мереж ефірного та кабельного мовлення та абонентів супутникового прийому.

Дублювання сигналу телеканалів ТЕТ та 2+2 на супутнику АMOS-3 дозволить більш ефективно протидіяти глушінню сигналу зазначених телеканалів на супутнику Astra 4а, а також забезпечить поетапну міграцію телеканалів групи 1+1 медіа на новий супутник АMOS-6.

«Надійність доставки якісного сигналу до глядачів є однією з фундаментальних задач дистрибуції телеканалів. У зв’язку із регулярними сторонніми втручаннями в супутникові сигнали українських телеканалів, в тому числі в канали групи 1+1 медіа, така реплікація сигналів є одним із заходів додаткового резервування. У той же час, ми з нетерпінням чекаємо на запуск нового супутника АMOS-6, на який ми плануємо підіймати свої та партнерські телеканали вже з власного аплінку» – коментує виконавчий директор 1+1 медіа, Ярослав Пахольчук.

Параметри мовлення:

Супутник:  AMOS-3, орбітальна позиція 4⁰ W

Частота прийому: 11 389 МГц

Поляризація: H (горизонтальна)

Символьна швидкість: 27.500 Mсимв/сек.

FEC: 3/4