«Великий футбол» повертається на канал «Україна»

Великий ФутболЗ відкриттям ЄВРО-2016 на телеканалах «Україна» та «Футбол 1» 10 червня стартує програма «Великий футбол. ЄВРО-2016» з Олександром Денисовим.

10 червня, в день першого матчу Чемпіонату Європи, який цього року пройде у Франції, відбудеться прем’єрний ефір програми «Великий футбол. ЄВРО-2016», присвячений головній футбольній події року. Початок о 00:00.

Протягом усього чемпіонату експертний склад програми залишатиметься незмінним: Олександр Денисов у компанії Віктора Вацка та Віктора Леоненка розбиратимуть поєдинки та аналізуватимуть ключові моменти матчів. За традицією таких турнірів спеціальним експертом програми стане Євгеній Левченко, який вже брав участь у проекті під час ЄВРО-2012 та Чемпионату світу 2014 у Бразилії.

Окрім цього, в рамках програми – прямі включення журналістів із Франції, ексклюзивні репотражі з місця футбольних подій, інтерв’ю з героями матчів, найсвіжіші новини із розташування збірної України та багато іншого.

«Для нас, як для офіційних трансляторів ЄВРО-2016 в Україні, важливо подати глядачам максимум ексклюзивної інформації. Одне з основних завдань нашої програми – безумовно, підбивати підсумки, аналізувати та проводити експертний розбір усіх головних подій ігрового дня, але, запевняю вас, жоден ефір не обійдеться без сюрпризів та несподіванок. – говорить директор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» Олександр Денисов. – Наша нова співведуча візьме на себя обов’язки дивувати наших глядачів. Її місія – бути гарантом гарного настрою протягом програми, представляючи інтереси усіх футбольних вболівальників».

Родзинкою «Великого футболу. ЄВРО-2016» стане нова співведуча – Поліна Логунова, завдяки якій у студії програми завжди пануватиме атмосфера футбольного свята. Нова ведуча триматиме зв’язок з вболівальниками у соцмережах, проводитиме інтеркативи, конкурси та розіграші, піднімаючи настрій усім телеглядачам. Нагадаємо, що саме Поліна за підсумками голосування телеглядачів стала переможницею конкурсу «Шерше ля фам», який телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» проводили протягом місяця.

«Я рада приєднатися до команди «Великого футболу» під час такого серйозного футбольного турніру. Це хвилюючий момент для мене та велика відповідальність, але я повністю готова до нових викликів! Обіцяю влаштувати вам цілий місяць свята футболу. Під час моїх включень ніхто не сумуватиме. Надіюсь, що виправдаю довіру вболівальників та достойно представлю їх інтереси у головній футбольній програмі країни під час ЄВРО-2016», коментує своє нове амплуа Поліна Логунова.

 

Відеоанонс можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/fPglPeRM42s

 

Дивіться програму «Великий футбол. ЄВРО-2016» з Олександром Денисовим

з 10 червня по 10 липня кожного ігрового дня на телеканалах «Україна» та «Футбол 1»!

 

Довідка
Телеканал «Україна»один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2014 займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,5%, рейтингом 1,5% по аудиторії 18-54 років, вибірка «50 тис. +». Дані дослідження телевізійної аудиторії належать Індустріальному телевізійного комітету (ІТК), оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний альянс. Дані надані телеканалом “Україна” за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК:http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 93% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 31,8 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство », компанію «Діджитал Скрінз» (oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema і «Допоможемо ТБ», а також холдинг «Сьогодні Мультимедіа»).
http://kanalukraina.tv

 

Телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» тематичні канали для широкої аудиторії футбольних уболівальників. Ексклюзивні транслятори всіх матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги Європи УЄФА на сезони 2015-2018 рр., Кваліфікаційних матчів і Чемпіонату Світу 2018, а також ЄВРО-2016. Транслятори матчів української Прем’єр-ліги (УПЛ),  Кубка України. Також канали транслюють топ-матчі найкращих чемпіонатів – Іспанії та Англії та проекти власного виробництва.

В ефірі з листопада 2008 року. Директор – Олександр Денисов. Телеканали доступні в пакеті оператора платного супутникового телебачення Xtra TV, а також у пакетах кабельних і IPTV-операторів в SD і HD-якості.

Телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» входять в ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також загальнонаціональний телеканал «Україна», молодіжний канал «НЛО TV», тематичний канал «Індиго TV», «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз» (oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», «Front Cinema» і «Допоможемо ТБ», а також холдинг «Сьогодні Мультимедіа»).

Сайт: www.footballua.tv