Ексклюзив: канал «Україна» покаже фінал Євро 2016

graУ неділю, 10 липня, о 21:40 ексклюзивно на телеканалі «Україна» відбудеться пряма трансляція поєдинку фіналу Євро-2016. В останньому змаганні європейського чемпіонату цього року зустрінуться Португалія та Франція.

Поєдинок між національними збірними цих країн відбудеться в Парижі на стадіоні «Стад де Франс».

У першому півфінальному матчі збірна Португалії завдяки голам Роналду і Нані обіграла команду Вельсу, а в другому матчі збірна Франції перемогла команду Німеччини, завдяки дублю Антуана Грізманна.

Хто виявиться сильнішим цього разу? Пряму трансляцію цього матчу дивіться тільки на телеканалі «Україна» у неділю, 10 липня.

Початок трансляції – о 21:40

Телеканал «Україна» – офіційний транслятор матчів Євро-2016.

 

_______________________________________________________________________________________________________________

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 1-го кварталу 2016 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,25%, рейтингом 2,23% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» на початок 2016 становить 91,1% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv