Телеканал «Україна» відібрав студентів для першого курсу «Медіа майстерні»

медіа майстерняСьогодні, 1 липня, на телеканалі «Україна» стартував перший освітній курс «Медіа Майстерня». 12 студентів і випускників вищих навчальних закладів отримали можливість пройти навчання та стажування в команді професіоналів департаменту інформаційного мовлення.

Критерії відбору учасників в «Медіа майстерню» були досить суворими. При розгляді кращих робіт майбутніх студентів враховувалися: підготовка сюжету, загальний рівень знань, а також профіль кожного потенційного учня.

«Нам було не просто відібрати найкращих кандидатів . Всі учні намагалися показати себе і свої вміння. Ми сподіваємося, що всі студенти нашої «Майстерні» зможу застосувати отримані знання та проявити себе в журналістиці», – коментує директор департаменту управління персоналом Ірина Воронова .

Курс «Медіа Майстерні» складається з декількох модулів, присвячених журналістиці телевізійних новин. Навчання проводиться безкоштовно. Викладачі – головний редактор каналу «Україна», керівники, ведучі та головний режисер інформаційно-аналітичних випусків «События», «События Недели», «События Дня», керівники міжнародних і регіональних редакцій телеканалу «Україна», а також інші експерти.

Всі студенти обов’язково пройдуть стажування на практиці, стануть учасниками виїзних зйомок, створюватимуть сюжети, а також працюватимуть пліч-о-пліч в Newsroom телеканалу «Україна» з кращими журналістами. По закінченню навчання кращі випускники «Медіа Майстерні» отримають запрошення на роботу в команді інформаційно-аналітичної програми «События».

Слідкуйте за новинами проекту на сторінках телеканалу «Україна» в соціальних медіа.
Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2015 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,02%, рейтингом 1,95% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 91,1% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv