«TViй серіал»: новий проект каналу «Україна» і Media Resources Management

Victoria Yaremchyk

Телеканал «Україна» та медіаконсалтінговая компанія Media Resources Management об’єднують зусилля заради розвитку українського телесеріального виробництва і запускають спільний проект «ТViй серіал». Протягом року відбудеться лінійка важливих і актуальних для галузі заходів. Перші результати співпраці будуть представлені вже цього літа на 7–му Одеському Міжнародному Кінофестивалі.

«Телеканали вже більше року працюють в умовах законодавчих обмежень на певний контент, тому телегрупи намагаються заповнити прогалини в програмній сітці продуктами власного виробництва. Канал «Україна» один з перших почав розвивати власне виробництво і сьогодні для нас це залишається пріоритетним завданням. У період 2014–2015 років ми змогли збільшити обсяг виробництва з 31 до 47%, а в 2016 плануємо досягти показника – 57%. У телеканалу є достатня експертиза і професійна команда в області виробництва, а у MRM — унікальний досвід консолідації представників галузі та розвитку ринку. Для того, щоб створювати ще більше контенту, необхідно підтримувати людей, які мають безпосереднє відношення до розвитку кіноіндустрії в Україні. Тому об’єднання спільних зусиль з компанією MRM буде довготривалим та плідним», – коментує директор зі стратегічного маркетингу « Медіа Групи Україна» Ольга Захарова.

В результаті спільної роботи каналу «Україна» і компанії MRM, а також в партнерстві з FILM.UA Group, на Одеському кінофестивалі буде вперше представлена програма прем’єрних показів європейських і українських багатосерійних телевізійних драм «Серіали!».

«Пріоритетним завданням компанії MRM є розвиток національного ринку медіа, а виробництво контенту, в свою чергу, за визначенням, є основою індустрії. Ми постійно працюємо в цьому напрямку, в тому числі організовуючи заходи, які наддадуть нашому ринку інструменти і рецепти для ефективного розвитку медіа простору. Підтримка провідних гравців цього ринку вкрай важлива для нас і нашої справи. Ми впевнені, що, об’єднавши зусилля з телеканалом «Україна», зможемо зробити вагомий внесок в розвиток індустрії виробництва серіалів в нашій країні», – коментує Вікторія Ярмощук, директор компанії Media Resources Management.

Також, в рамках проекту «TViй серіал» запланований ряд заходів на міжнародному медіафорумі KIEV MEDIA WEEK (19–23 вересня), зокрема, на KIEV CoProduction Meetings 2016. Телеканал «Україна» виступить офіційним партнером KIEV CoProduction Meetings 2016, надавши підтримку переможцю пітчингу , який відбудеться в рамках форуму. KIEV CoProduction Meetings – це бізнес–майданчик захід для продюсерів, які шукають партнерів для реалізації телевізійних проектів (серіалів, телевізійних фільмів, шоу), в програму якого входить пітчинг проектів з різних країн, розбір кейсів міжнародної копродукції, а також індивідуальні зустрічі продюсерів України і Європи.

 

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 1–го кварталу 2016 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,25%, рейтингом 2,23% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila–oprilyudnennya–danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» на початок 2016 становить 91,1% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз–хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн–компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv

Довідка про компанію «Media Resources Management»

ТОВ «Інформаційне агентство «Медіа Ресурси Менеджмент» («МРМ») – це перша українська медіаконсалтингова компанія, що надає комплексні послуги в галузі медіа та ентертейменту. «МРМ» працює на ринку з 2005 року. Компанія консультує та забезпечує практичну підтримку проектів у всіх основних областях медіаринку (телебачення, кіно, преса, нові медіа, радіо тощо), починаючи від розробки ідеї і проведення всіх необхідних маркетингових досліджень, закінчуючи здачею проекту «під ключ», налагодженням мережі дистрибуції та  складанням концепцій мовлення, а також просуванням компанії на міжнародний ринок і т.д.

Фахівці компанії регулярно беруть участь в основних галузевих заходах (міжнародних ринках, конференціях, виставках і т.д.): MIPTV і MIPCOM (Канни, Франція), NATPE (Будапешт / Прага і Маямі), Берлінський кінофестиваль, виставка IBC в Амстердамі та ін. «МРМ» – активний член професійних організацій (напр. Міжнародна Академія телевізійних мистецтв і наук), що дозволяє нашій компанії забезпечувати клієнтам широкий спектр послуг, що відповідають світовим стандартам якості. Також «МРМ» є організатором міжнародного медіафоруму KIEV MEDIA WEEK, який проходить в Києві кожного вересня з 2011 року.