На фестиваль Де кіно надійшло понад півтисячі короткометражок і кліпів

De_kino_logo7 серпня закінчився прийом робіт на фестиваль короткого метру Де кіно та пітчинг кліпів The Next Big Thing-2016, котрий проходив у його рамках. Сумарно на конкурси надійшло понад 500 робіт.

Фестиваль Де кіно отримав понад 300 короткометражних фільмів. Протягом серпня журі фестивалю відберуть до 40 найкращих робіт, котрі будуть показані на фестивалі.  Саме тут буде визначено переможців у номінаціях та володаря Гран-прі, який отримає 50 тис. грн.

Найпопулярнішою номінацією серед учасників став «вебізод» – формат для Інтернету досі в Україні не відомий. Майже половина робіт надійшла саме сюди.

«Коли анонсували прийом конкурсних робіт, хвилювались чи будуть номінації зрозумілі учасникам, адже вони були новими, не популярними на українському ринку, чого не скажеш про світ. Українці вкотре приємно нас вразили – і якістю, і кількістю робіт, і, головне, – готовністю до нового, сучасного», – зауважила PR директор 1+1 медіа Світлана Павелецька.

Вхід на фестиваль, як і усі майстер-класи що вже відбулись і відбудуться у рамках професійної частини Де кіно, буде безкоштовним. Нагадаємо, на фестивалі також відбудеться зустріч зі спеціальним гостем – автором серіалу зі світовим ім’ям.

«Ми впевнені, що насичена, цікава програма, яку ми готуємо для гостей фестивалю, саме місце його проведення – діюча кіностудія, наші експерти, члени журі, гості, готові поділитися досвідом і знаннями – все це стане важливим внеском і новим кроком до виконання нашого загального глобального завдання: побудови української кіноіндустрії. До речі, іноді правильно поставлене питання – це вже ключ до відповіді. Де кiно – це дуже правильне питання! І нам всім: і професіоналам, і глядачам потрібно шукати на нього відповідь», – зазначила маркетинг-директор FILM.UA Group Поліна Толмачова.

Пітчинг The Next Big Thing-2016 зібрав близько 200 робіт, більшість з них пройшли модерацію і були опубліковані на сайті. Наразі триває глядацьке голосування, за  результатами якого, а також на основі оцінок журі буде сформовано шорт-лист із 30 найкращих робіт, котрі будуть допрацьовані і показані на фестивалі. Нагадаємо, у рамках пітчингу 12 українських артистів погодились на експеримент, під час якого кліпи на їхні пісні знімали їхні фанати. Володар Гран-прі конкурсу разом з командою професіоналів зніме кліп для переможця «Голосу країни».

 

Нагадаємо, фестиваль Де кіно проводиться вперше за спільної ініціативи 1+1 медіа та FILM.UA Group.

 

Деталі на сайті dekino.com.ua