ОПУБЛІКОВАНО ПРОГРАМУ ЩОРІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕЛЕБАЧЕННЯ ЯК БІЗНЕС»

TelebachennyaYakBizness_logoПрограма сьомої конференції«Телебачення як бізнес», традиційно організованої Індустріальним  Телевізійним Комітетом у рамках міжнародного медіа форуму KIEV MEDIA WEEK, що відбудеться 22 вересня в готелі Hyatt Regency Kiev, цьогоріч включатиме 4 панельні дискусії: «САММІТ МЕДІАЛІДЕРІВ», «Рекламний ринок 2016», «Промо 360 градусів», «Запуск нового каналу. Що потрібно знати новачкам», а також 6 практичних доповідей від профільних експертів.

В рамках САММІТА МЕДІАЛІДЕРІВ відбудеться обговорення найнагальніших питань індустрії знаковими фігурами медіа сфери. В дискусії братимуть участь: Олександр Богуцький, Директор-президент ICTV (модератор), Олександр Ткаченко, Генеральний директор 1+1 Медіа, Євген Лященко, Директор Медіа-Холдинга “Медіа Група Україна”, Влад Ряшин, Засновник та Генеральний Продюсер Star Media, Сергій Созановський, Співзасновник FILM.UA Group.

В рамках панельної дискусії «Рекламний ринок 2016» ви зможете дізнатися про ситуацію на рекламному ринку України в 2016 році, основних рекламодавців, об’єми та долі основних гравців, аналіз ринку та специфіку роботи у сучасних умовах. Дискусія пройде за участі: Олега Попенко, Генерального директора Publicis Groupe Ukraine, Андрія Федоріва, Голови правління Всеукраїнської рекламної коаліції, засновника і власника брендингового агентства FEDORIV,Андрія Андрющенко, Генерального директора Initiative, Тетяни Катрич, Директора медіа сервисів AGAMA communications, Виконавчого директора Amplifi (Dentsu Aegis Network Ukraine) Юлії Карпушиної.

«Вплив позиціонування, іміджу та Бренд-платформи каналу. Аналітика і соціологія. Як створити промо, яке «призведе» глядача. Ключове повідомлення та ключовий імідж. Як сказати, щоб тебе зрозуміли?» На всі ці питання ви зможете отримати відповідь з перших вуст фахівців з В2С просування компаній-лідерів медіаіндустрії, учасників панельної дискусії «Промо 360°»: Директора з маркетингу Дирекції маркетингу каналу Україна, Ольги Захарової (модератор), Директора зі стратегічного маркетингу 1+1 медіа, Олени Мартинової, Директора по промо та PR Нового каналу Ольги Балабан, Директора департаменту просування бренду і продуктів каналу «Україна», Тетяни Свєтловой, Керівника промо-дирекції “Інтера” Олексія Пасічника.

Всі секрети та рецепти запуску нових каналів, від вибору цільової аудиторії та пошуку відповідного контенту до обрання шляхів доставки сигналу та виходу каналу в ефір, будуть розкриті в панельній дискусії «Запуск нового каналу, що потрібно знати новачкам» за участю: Віктора Шкробота, Директора по управлінню та координації платних каналів і digital контента FILM.UA (модератор), Андрія Мальчевського, Директора департаменту дистриб’юції і розвитку мережі мовлення 1+1 Медіа, Олексія Шульдешова, Керівник промогрупи StarMedia,Божени Шеремети, Виконавчого директора Brain.TV

Ознайомитись з повною програмою конференції ви можете на сайті.