OVVA.tv запустив безкоштовні мобільні додатки

Ovva_background9 серпня сервіс відеодистрибуції OVVA.tv запустив мобільні додатки для Apple iPhone і Android. Тепер відеобібліотека 1+1 медіа та партнерів платформи стала ще доступнішою, а користуватися нею стало простіше та зручніше.

Так, завантажуючи додаток в Apple App Store (підтримується на пристроях, починаючи з версії iOS 7.1.2) або в Google Play Market (починаючи з версії 4.3), користувач абсолютно безкоштовно, без реєстрації отримує доступ 24/7 до значної відеобібліотеки групи, безкоштовного онлайн-мовлення національних каналів 1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС і партнерів платформи.

«Запуск мобільних додатків – це ще один крок на шляху до концепції content everywhere. Ми націлені на те, щоб зробити доступ до нашого контенту максимально простим з будь-якого пристрою. Наступний наш крок – вихід на Smart TV платформи», – прокоментував Павло Педенко, керівник OVVA.tv.

Завдяки простому пошуку та зрозумілій категоризації контенту – новини, шоу, гумор, серіали – OVVA.tv буде зручною навіть для недосвідчених користувачів мобільних додатків.

Варто також відзначити високу якість контенту на OVVA.tv – велика його частина доступна в форматі HD.

Нагадаємо, після тестового періоду роботи, котрий дозволив більш чітко зрозуміти сценарії використання сервісу партнерами та відвідувачами, OVVA.tv перезапустили в новому дизайні. OVVA.tv є першим подібним сервісом на українському медіа ринку та надає можливість не тільки монетизувати відеобібліотеку групи та партнерів проекту за рекламною моделлю, а й захищати авторські права на відеоконтент за допомогою інструменту SUDUM.

Завантажити додатки можна за посиланнями: App Store (iOS) та Play Market (Android)