PATSYKI Z FRANEKA перемогли у конкурсі “Хіт-конвеєр”, а сам конкурс у майбутньому може перетворитись на фестиваль.

MAX_5894

До Дня Незалежності України канал М2 та компанія “Таврійські Ігри” влаштували гала-концерт та фінал конкурсу  “Хіт-конвеєр” на Співочому полі. За цікавим збігом обставин саме 21 серпня 1992 року з нагоди першої річниці Незалежності відбувся І фестиваль «Таврійські ігри».

21 серпня канал української музики у прямому ефірі визначив переможця конкурсу україномовної пісні «Хіт-конвеєр».Протягом гала-концерту 13 претендентів на перемогу виконали конкурсні композиції. До складу  журі увійшли теле- і радіоексперти, продюсери та музиканти: генеральний директор М1/М2 Валентин Коваль, продюсер М2 Роман Муха, музичний продюсер Віталій Клімов, саунд-продюсер Віталій Телезін, музичний та телепродюссер Олена Мозгова, лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя, генеральний продюсер радіогрупи “Тавр-Медіа” Віталій Дроздов.

За рішенням експертного журі переможцем став Івано-франківський гурт PATSYKI Z FRANEKA з піснею “VasЯ OMG”.

Нагороду переможцям конкурсу україномовної пісні «Хіт-конвеєр» 2016 на сцені вручив міністр культури України Євген Нищук та генеральний директор каналів М1 та М2 Валентин Коваль.

Євген Нищук, міністр культури України: «Мене переповнює велике натхнення та гордість через те, що ми ще раз маємо можливість почути унікальну, неймовірну, самобутню українську популярну музику! Я радий, що в переддень 25 річниці Незалежності тут на пагорбах Києва зібралася така неймовірна кількість людей! Музиканти сьогодні вкотре доводять, що українська музика є найкраща! Я хочу подякувати організаторам і ідейникам, щоб ми зароджували, провокували через конкурс, через фестиваль саме українську популярну музику!»

Головний приз для переможців – розкрутка на мільйон, у яку входять зйомки професійного кліпу, його ротація на каналах М1 і М2 і величезна промо-кампанія.

Валентин Коваль, директор каналів М1 і М2: “Окрім зйомки кліпу і його показів на музичних каналах, ми також маємо домовленість, що великі канали групи StarLightMedia підтримають інформаційно тур або альбом переможця”.

Микола Баграєв, ініціатор конкурсу та президент  компанії “Таврійські Ігри”: “Ціль одна – знайти нові хіти, україномовні хіти, які зможуть наповнити українські ефіри і концертні майданчики. Можу також по секрету сказати, що ми серйозно обговорюємо можливість перетворити в наступному році цей конкурс на якісний український фестиваль».

Гурт PATSYKI Z FRANEKA: “Ми сподіваємося, що ми качнемо країну, будемо над цим наполегливо працювати”.

Спеціальними гостями гала-концерту стали гурти “АНТИТІЛА” та “С.К.А.Й.”.

Тарас Тополя: “Я не здивований результатом. У мене було чотири фаворити - це Navi, “Люм’єр”, Fontaliza і власне переможці”.

Гурт “С.К.А.Й.”: “Ми раді, що в Україні є покоління наступне рок-н-рольне, і є з чого вибрати”.

Завершив вечір виступ гурту BRUTTO, які відіграли майже повноцінний концерт. Зі сцени “Хіт-конвеєра” пролунали такі хіти як  “Воины Света“, “Гири“, “Underdog”, “Капитал” та інші.

Загалом гала-концерт відвідало близько 15 тисяч глядачів. Шоу транслювалося наживо на каналі української музики М2 та на офіційних сторінках М1 і М2 у Фейсбук.

Повтор гала-концерту та фіналу конкурсу “Хіт-конвеєр” відбудеться в ефірі каналу М2 у День Незалежності – 24 серпня о 20:00.

Прес-служба М2