Прем’єра трилогії «Співачка» на каналі «Україна» відбудеться 22 серпня

Александра Эпштейн и Андрей РоманийУ понеділок, 22 серпня, о 18.00 на телеканалі «Україна» стартує прем’єра 100-серійної авантюрної мелодрами «Співачка». Стрічка буде складатися із трьох частин, у кожній з яких головна героїня опиниться перед складним вибором на шляху до слави і взаємного кохання.

Зйомки захоплюючої мелодрами «Співачка» добігають кінця. Уже зовсім скоро глядачі телеканалу «Україна» стануть свідками непростих обставин життя героїв серіалу. А на долю головної героїні Наталі Кречет, роль котрої виконає Олександра Епштейн, випадуть найскладніші і найнепередбачуваніші життєві сюрпризи.

Стрічка «Співачка» розкаже глядачам про три періоди життя головної героїні Наталі Кречет. У кожній із трьох частин — «Співачка і Король», «Співачка і Султан», «Співачка і Доля» — глядачі стануть свідками доленосних зустрічей Наталі з головними чоловіками її життя. Але лише для одного дівчина відкриє свою душу і серце.

«Наташа відчуває різні види кохання до всіх чоловіків, котрі будуть боротися за її увагу. Серце Наташі буде краятись не через кохання до них, а саме через відчуття обов’язку і вдячності. А от кохання, воно, напевне, одне», — поділилася враженнями від зйомок виконавиця головної ролі Олександра Епштейн.

Над створенням серіалу працює команда професіоналів компанії «Front Cinema», яка входить до складу «Медіа Групи Україна». Автор сценарію стрічки — Тетяна Гнедаш. Головний режисер авантюрної мелодрами «Співачка» — Дмитро Гольдман, виконуючий продюсер — Саша Ткаченко.

Також в багатосерійному фільмі зіграють такі актори як Павло Вишняков, Олеся Гайова, Лі Берлінська, Віталій Салій, Дар’я Легейда, Андрій Романій, Ірина Дорошенко, Світлана Зеленковська, Костянтин Данилюк, Андрій Мостренко, Микола Боклан, Олена Стефанська.

 

Прем’єра авантюрної мелодрами «Співачка» відбудеться 22 серпня о 18.00 на телеканалі «Україна».

 

 

 

 

 

 

 

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 1-го кварталу 2016 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,25%, рейтингом 2,23% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» на початок 2016 становить 91,1% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv