Випускники «Медіа майстерні» стали співробітниками каналу «Україна»!

Media MaysternyaЦього літа канал «Україна» запустив перший освітній курс для студентів і випускників ВНЗ – «Медіа Майстерня». Після 7-тижневого навчання трьом найкращим учням запропонували роботу на телеканалі «Україна».

Відбір найбільш успішних випускників серед 12 учнів «Медіа Майстерні» відбувався на основі фінального завдання, а також за результатами проходження практики в департаменті інформаційного мовлення каналу «Україна».

«Неймовірно творчі, креативні, розумні і з вогнем в очах – нам дуже пощастило з командою студентів, які першими взяли участь у проекті! Усі учасники стали частиною нашої великої і дружної команди. Тепер наші двері завжди відкриті для них. А три переможці вже  найближчими днями розпочнуть дуже цікаву роботу – журналіст телеканалу «Україна»!», – прокоментувала головний спеціаліст з навчання та розвитку каналу «Україна» Світлана Федотова.

Крім 13 теоретичних занять з фахівцями і телеведучими каналу «Україна», усі учні «Медіа Майстерні» мали можливість спробувати себе в ролі кореспондента на виїзних зйомках, підготувати власні репортажі, побувати у Верховній Раді і Кабінеті Міністрів України. Всього студенти провели 480 годин на практиці в ньюз-румі інформаційно-аналітичної програми «События» .

«Наш освітній проект є унікальним на українському ринку, у першу чергу тому, що він є некомерційним. Для нас це можливість поділитися знаннями і отримати зворотній зв’язок. У «Медіа майстерню» були залучені кращі фахівці каналу «Україна». Ми раді зробити загальний внесок в розвиток журналістики і телебачення України», – поділився головний редактор каналу «Україна» Юрій Сугак.

«Медіа Майстерня» – перша безкоштовна медіа-школа в Україні, створена для підтримки і розвитку професійних навичок співробітників медіа-галузі. На першому етапі «Медіа Майстерня» була доступна всім охочим співробітникам «Медіа Групи Україна». З 1 липня 2016 року «Медіа Майстерня» стала доступна і для публічного користування студентів і випускників ВНЗ, які хочуть пов’язати своє життя з телебаченням.

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 1-го півріччя 2016 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,53%, рейтингом 2,09% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» на початок 2016 становить 91,1% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv