На каналі «Україна» – прем’єра фільму «Паперові квіти»

ВасильеваУ п’ятницю, 30 вересня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра художнього фільму «Паперові квіти» виробництва «Української продакшн студії».

Ліка погано бачить – у неї вроджена вада зору. Вона працює в артілі по виробництву паперових квітів. Коли раптово помирає її батько, Ліка залишається з братом та сестрою на руках. Мачуха безсоромно виганяє дітей покійного чоловіка на вулицю. Ліці нічого не залишається, як поїхати з братом та сестрою в село, де вона знаходить прихисток у старому будинку бабусі. Односельчани всіляко допомагають осиротілим дітям. Але місцевий «мажор» Дмитро гвалтує Ліку, чим перевертає її та своє життя на 180 градусів.

Головні ролі у стрічці виконали Анна Васильєва та Олександр Пашков. Також в мелодрамі  зіграли Дарина Лобода, Ілля Паладін, Марія Тарасова, Надія Козленко, Віталій Іванченко.

Режисер фільму – Володимир Харченко. Виробництвом стрічки займалась компанія «Українська продакшн студія».

 

Дивіться прем’єру художнього фільму «Паперові квіти» на телеканалі «Україна» у п’ятницю, 30 вересня, о 21:00.

 

Довідка про телеканал «Україна»

 

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 1-го півріччя 2016 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,53%, рейтингом 2,09% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» на початок 2016 становить 91,1% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv