На каналі «Україна» – прем’єра серіалу «Поранене серце»

Ranenoe_serdceУ суботу, 3 вересня, о 17:30 на каналі «Україна» відбудеться прем’єра 4-серійного фільму «Поранене серце» виробництва Star Media.

У центрі сюжету – історія провідного архітектора великої будівельної компанії Максима. У нього є наречена Тамара, але він до сих пір любить своє шкільне кохання Ларису, яка не дочекалася його з армії і вийшла заміж за найкращого друга.

Раптово Максиму приходить звістка, що Лариса померла. Він їде до себе на Батьківщину в село, щоб попрощатися з коханою, але побачене обернеться для нього шоком…

Головні ролі у стрічці виконали Михайло Пшеничний, Любава Грешнова, Наталія Денисенко та Міла Сивацька. Цікаво, що перші двоє в реальному житті є парою, так що зіграти любов їм не склало ніяких труднощів.

«З реальними парами легше працювати, тому що від них можна більшого вимагати, – каже режисер картини Олександр Ітигілов. – До того ж часто, щоб довести актора до потрібного емоційного стану, необхідно витратити досить багато часу, якого на зйомках і так катастрофічно не вистачає. А з людьми, які добре знають одне одного, це відбувається набагато швидше».

У фільмі «Поранене серце» виконавиці ролі Віки Любаві Грешновій доводиться ділити коханого з героїнею Наталі Денисенко – Тамарою.

«Я завжди шалено ревную, – зізнається Грешнова. – Але роблю це по-доброму, з гумором. У такій справі гумор – найголовніше. Можна ж ревнувати по-жіночому, нерозумно, а можна – смішно. Я, наприклад, Мішу підколюю. Мені здається, ревнощі повинні бути, але інтелігентні та акуратні, як комплімент і підтвердження того, що ти важливий своїй половинці», – коментує Любава Грешнова.

 

Прем’єра серіалу «Поранене серце» відбудеться на телеканалі «Україна» 3 вересня 2016 року о 17:30.

 

Довідка про телеканал «Україна»

 

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 1-го півріччя 2016 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,53%, рейтингом 2,09% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» на початок 2016 становить 91,1% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv