«Говорить Україна» святкує ювілей: 1000 випуск в ефірі каналу «Україна!

Oleksiy_Suhanov

Головне соціальне ток-шоу країни «Говорить Україна» на каналі «Україна» святкує ювілей. 25 жовтня в ефір вийшов 1000-й випуск однієї з найпопулярніших програм на українському телебаченні. За час існування ток-шоу професіоналізм творчої групи було двічі відзначено Національною премією «Телетріумф» у номінації «Найкраще соціальне ток-шоу» (2012 і 2013 роки), а Олексій Суханов отримав нагороду в номінації «Найкращий ведучий ток-шоу» 2014-2015 років.

Вперше ток-шоу «Говорить Україна» глядачі побачили 16 квітня 2012 року. З тих пір програма незмінно виходить в ефірі телеканалу «Україна». Щодня її дивляться більше 4,4 млн. глядачів*, які щиро переживають за героїв, збирають гроші на лікування і відстежують, як склалися їхні долі в подальшому.

За цей час героями ток-шоу стали майже 13 000 осіб. Вони шукали рідних, долали життєві труднощі і ділилися найпотаємнішим.

Розібратися в ситуації учасникам програми допомагали 7000 експертів, а в пошуках правди знімальні групи об’їздили Україну 1148 разів, подолавши близько 2 млн км!

За весь час існування проекту команда ток-шоу відзняла матеріалу на 3000 годин – зйомка одного випуску триває 2,5-3 години.

Над проектом щодня трудяться 120 осіб: журналісти, редактори, режисери, оператори, психологи. Вони не лише працюють над створенням програми, але і возз’єднують сім’ї, збирають гроші на лікування хворих героїв і допомагають їм стати впевненими в собі.

Незмінним ведучим програми є Олексій Суханов, якого телеглядачі полюбили за щире співчуття і величезне бажання допомогти кожному герою.

Олексій Суханов, ведучий ток-шоу «Говорить Україна»:

«Я дуже пишаюся усіма героями, які звертаються до нас в програму. Це дуже сміливі люди, адже вони готові виставити свою історію на загальний огляд. Я радий бути частиною команди головного соціального ток-шоу країни і вдячний кожному учаснику за довіру, а також глядачам за їх небайдужість до доль наших героїв. Результати «Говорить Україна» доводять, що ми рухаємося в правильному напрямку. І що з будь-якою проблемою ми можемо впоратися тільки спільними зусиллями».

Упродовж минулого року в студії ток-шоу «Говорить Україна» було встановлено 14 рекордів, завдяки чому програма увійшла до Книги рекордів України. Журналістам проекту вдалося відшукати людей з найвидатнішими частинами тіла: дівчину з найдовшими ногами, найвищого підлітка та інших рекордсменів. Крім того, Олексій Суханов був відзначений як телеведучий, який встановив найбільшу кількість рекордів за рік.

 

Дивіться головне соціальне ток-шоу країни «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим у будні о 19:45 на каналі «Україна»!