21 лютого з 20.00 на М1 у прямому ефірі – церемонія нагородження музичною премією YUNA

Yuna-2017New2Музичну професійну премію YUNA вперше покажуть у прямому ефірі. Транслюватиме подію музичний телеканал М1. Починаючи з 17.30 на глядачів каналу чекають прямі включення з червоної доріжки церемонії, пряма трансляція – з 20.00.

«Ми вже давно думали про прямий ефір. Саме такий формат трансляції зможе найточніше передати інтригу і показати усі пристрасті, які вирують навколо імен переможців. До останньої миті ніхто з організаторів не знає імен переможців. І разом з вами ми зможемо дізнатися їх у прямому ефірі. Коли ж глядачі дивилися запис через кілька днів, вони вже знали імена переможців – інтрига втрачалася, –  Павло Шилько. –  Ми вдячні холдингу «ТАВР Медіа» та М1 за співпрацю і сподіваємося на яскраві емоції наших шанувальників».

«У нас великий досвід прямих трансляцій найгучніших та найцікавіших музичних подій країни. Наші глядачі звикли бути у вирі подій тут і зараз, тому вже на першій зустрічі з організаторами церемонії ми домовилися, що розмова може йти лише про прямий ефір», – коментує генеральний директор каналів М1 та М2 Сергій Перцев.

Нагадаємо, що цього року відбудеться шоста щорічна музична професійна премія YUNA 2017 «Найкращі в музиці». Церемонія нагородження відбудеться 21 лютого у Палаці «Україна».