8 лютого відбудеться прес-конференція з приводу запуску мовлення корейського телевізійного каналу KBS World в Україні.

2286b3c49d18458c073ab41735b8ea418 лютого о 10:00 в готелі «Опера», Київ, вул. Богдана Хмельницького, 53, відбудеться прес-конференція з приводу запуску мовлення корейського телевізійного каналу KBS World в Україні.

В минулому році український медіаринок розпочав плідну співпрацю з представниками індустрії Республіки Корея, яка в свою чергу демонструє стрімкий зріст в усіх напрямках медіабізнесу. Розуміючи зростаючий попит на якісний контен та враховуючи позитивний досвід телеканалу «Україна» в адаптації корейського контенту, «Медіа Група Україна» запускає мовлення корейського телевізійного каналу KBS World в пакеті українського інтерактивного телебачення OLL.TV.

Мета запуску каналу – познайомити українського глядача з корейської культурою та традиціями, унікальним контентом, надати додаткову можливість вивчати мову.

 

Запрошені спікери прес-конференції:

Лі Янг Гу, Посол Республіки Корея  в Україні

Юрій Артеменко, Голова Нацради

Пилип Іллєнко, Голова Держкіно

Євген Лященко, директор «Медіа Групи Україна»

Важливо! Акредитація журналістів починається в 9:45.  Заявки на реєстрацію та додаткові запитання , будь ласка, надсилайте  на електронну адресу O.Nosik@mgukraine.com або за  тел.:+380 (44) 495-81-89.  

KBS Worldнайбільший цілодобовий південнокорейський телевізійний канал, що належить телерадіомовній корпорації KBS. Штаб-квартира KBS World розташована в Сеулі. Інфраструктура каналу включає 18 регіональних та 11 закордонних  бюро, також 8 дочірніх компаній таких, як KBS Media, котра керує локальним та міжнародним маркетингом всього контенту KBS. Наразі телеканал доступний 24 години на добу 7 днів на тиждень у 60 мільйонах домогосподарств більш ніж у 100 країнах світу, а саме: США, Китай, Японію, у більшості азіатських країн, країнах СНД, Європи, Близького Сходу, Латинської Америки, Африки й навіть Антарктиці.

 

ТОВ «Медіа Група Україна» – медіа-холдинг, який об’єднує національний телеканал загального інтересу «Україна», телеканал «НЛО TV», «Індиго TV», тематичні канали «Футбол 1» і «Футбол 2», «Регіональну Медіа Групу» (канали «Донбас», «34 канал»,«Сигма»), сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз»(OLL.TV, Xtra TV, Ukraine.TV), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema і холдинг «Сьогодні Мультимедіа». Власником медіа-холдингу ТОВ «Медіа Група Україна» є АТ «Систем Кепітал Менеджмент». За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби ТОВ «Медіа Група Україна»: press@mgukraine.com.