Телеканал «Україна» стане ексклюзивним транслятором вручення премії «Оскар»

oscar_1000Телеканал «Україна» придбав ексклюзивні права на пряму трансляцію 89-ої церемонії вручення найпрестижнішої кінопремії світу «Оскар», яка відбудеться 26 лютого в Лос-Анжелесі, штат Каліфорнія.

Цього року за головний «Оскар» у номінації «Кращий фільм» змагатимуться дев’ять кінострічок: «Ла-Ла Ленд», «Лев», «Місячне сяйво», «Будь-якою ціною», «Манчестер біля моря», «Огорожі», «З міркувань совісті», «Прибуття» та «Приховані фігури».

У категорії «Кращий режисер» представлені Дені Вільньов («Прибуття»), Мел Гібсон («З міркувань совісті»), Дем’єн Шазелл («Ла-Ла Ленд»), Кеннет Лонерган («Манчестер біля моря»), Баррі Дженкінс («Місячне сяйво»).

За статуетку в категорії «Краща чоловіча роль» поборються актори Кейсі Аффлек («Манчестер біля моря»), Ендрю Гарфілд («З міркувань совісті»), Райан Гослінг («Ла-Ла Ленд»), Вігго Мортенсен («Капітан Фантастик»), Дензел Вашингтон («Огорожі»).

За пальму першості в номінації «Краща жіноча роль» змагатимуться актриси Ізабель Юппер («Вона»), Рут Негга («Лавінг»), Наталі Портман («Джекі»), Емма Стоун («Ла-Ла Ленд»), Меріл Стріп («Флоренс Фостер Дженкінс»).

Найбільшу кількість номінацій отримав фільм-мюзикл Дем’єна Шазелла «Ла-Ла Ленд», що повторив рекорд, який належить картинам «Титанік» і «Все про Єву». Далі йдуть стрічки «Прибуття» та «Місячне сяйво» з 8 номінаціями. Також лідируючі позиції займають фільми «З міркувань совісті», «Лев» та «Манчестер біля моря», які були номіновані 6 разів.

Ведучим 89-ої церемонії вручення премії Академії кінематографічних мистецтв і наук США «Оскар» стане комік Джиммі Кіммел.

 

Дивіться пряму трансляцію 89-ої церемонії вручення премії Академії кінематографічних мистецтв і наук США «Оскар» в ніч з 26 на 27 лютого.

Довідка про телеканал «Україна»

 

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2016 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,63%, рейтингом 2,05% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» на початок 2016 становить 93,4% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv