Вікторія Корогод очолила ТРК «Україна»

Вікторія КорогодЗ 1 лютого 2017 року керувати ТРК «Україна» буде Вікторія Корогод.

Протягом останніх двох років Вікторія займала посаду операційного директора ТРК «Україна».

Євген Лященко, який поєднував обов’язки директора ТРК «Україна» і директора «Медіа Група Україна» до цього часу, зосередиться на стратегічному управлінні найбільшим медіа-холдингом країни – «Медіа Група Україна».
Євген Лященко, директор «Медіа Група Україна»:

«За час роботи в «Медіа Групі Україна» Вікторія Корогод зарекомендувала себе як досвідчений управлінець високого рівня, справжній професіонал своєї справи і надійний член команди. З гордістю можу сказати, що Вікторія – директор, який виріс всередині нашої команди та знає всю систему роботи каналу «Україна» і нашої ефірної групи в найдрібніших подробицях. Але, що особливо важливо для керівника такого рівня, Вікторію відрізняють не тільки сильні професійні навички і стратегічний підхід у роботі, а й уміння працювати з креативною командою, мотивувати співробітників на нові досягнення».

 Вікторія Корогод, керівник ТРК «Україна»:

«Наше завдання – бути першими серед кращих. Для своїх глядачів ми завжди будемо пропонувати ексклюзивний, корисний і цікавий контент, гідний уваги наших відданих глядачів.

Ще кілька років тому ми зробили стратегічний вибір – розвивати власне виробництво, і продовжуємо впевнено рухатися в цьому напрямку, розвиваючи інформаційне мовлення, форматні продукти та телесеріальне виробництво. Звичайно ж, все це було б неможливо без найціннішого, що є на нашому каналі – це співробітники. Ми зробимо все для того, щоб кожен з них пишався тим, що працює в найбільш згуртованій і творчій команді».

Вікторія Корогод закінчила Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, економічний факультет, спеціалізовану програму PMD з фінансів і еккаунтингу Міжнародного інституту менеджменту. Також Вікторія пройшла навчання в The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA). Працювала фінансовим директором на інших українських телеканалах. До команди каналу «Україна» приєдналася в 2012 році, зайнявши посаду фінансового директора. З 2014 року Вікторія Корогод – операційний директор каналу «Україна».

ТОВ «Медіа Група Україна» – медіа-холдинг, який об’єднує національний телеканал загального інтересу «Україна», телеканал «НЛО TV», «Індиго TV», тематичні канали «Футбол 1» і «Футбол 2», «Регіональну Медіа Групу» (канали «Донбас», «34 канал»,«Сигма»), сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз»(OLL.TV, Xtra TV, Ukraine.TV), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema і холдинг «Сьогодні Мультимедіа». Власником медіа-холдингу ТОВ «Медіа Група Україна» є АТ «Систем Кепітал Менеджмент». За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби ТОВ «Медіа Група Україна»: press@mgukraine.com.