Канал «Україна» запросить глядачів у «Місто закоханих»

19 квітня канал «Україна» розпочав зйомки 20-серійної мелодрами «Місто закоханих» за сценарієм Тетяни Гнєдаш. Це романтична історія про жінок «за тридцять», які не втрачають надію відшукати щирі та справжні почуття.

Головні героїні фільму – тележурналістка Олександра, перекладач Єва і ресторатор Інга. У них дуже різні характери, але їх об’єднує одне – всім трьом катастрофічно не щастить в особистому житті.

 

Олександра – емоційна натура, часом їй важко розібратися в собі, адже сама вона не до кінця усвідомлює, чого хоче від життя. Єва – втілення жіночності, вона розумна та красива, але дуже вже сильно хоче заміж, чим відлякує можливих претендентів. Інга – раціональна, вільна й розсудлива жінка, до сентиментів вона не схильна. Відклавши вбік любов, Інга прагне до самореалізації і бачить у цьому мету свого життя. І кожній з них доведеться шукати справжнє щастя в цьому місті закоханих.

«Ця стрічка про кохання, з пошуками якого багато жінок зараз затягують. Але, як відомо, той, хто шукає – обов’язково знаходить, – розповідає режисер фільму Антон Гойда. – Ми ретельно підходили до вибору локацій для зйомок цього кінопроекту і в результаті зупинилися на трьох містах – Києві, Чернівцях і Лімассолі».

У стрічці зіграють актори Марина Коняшкіна, Анастасія Буніна, Катерина Мельник, Юлія Галкіна, Олесь Задніпровський, Андрій Фінягін, В’ячеслав Довженко, Євген Морозов, Інна Мірошниченко, Валентин Томусяк, Костянтин Стрельников, Дарія Петрожицька й багато інших.

«У цьому серіалі ми покажемо глядачам прекрасний букет жіночих образів і талановитих акторок, – каже головний продюсер департаменту кіно-серіального виробництва телеканалу «Україна» Наталія Стрибук. – Історія легка, весняна, сповнена кохання та пригод. Впевнена, що в кожної глядачки знайдеться привід і посміхнутися, і похвилюватися за наших героїнь».

Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займається компанія ABC Film.

«Я радий співпраці нашої компанії з Тетяною Гнєдаш, яка, не побоюся цього гучного слова, є королевою українських мелодрам, – коментує продюсер ABC Film Віталій Сіренко. – У «Місті закоханих» ми поставили перед собою серйозну якісну планку і будемо намагатися відповідати духу часу. Сподіваємося, нашим телеглядачкам новий серіал припаде до душі».

Зйомки стрічки пройдуть в Україні та на Кіпрі.

Прем’єра серіалу «Місто закоханих» на каналі «Україна» запланована на осінь 2017 року.

Джерело: http://kanalukraina.tv