Мережа Глобального договору ООН в Україні за підтримки Платформи зростання зеленої економіки оголошують початок відбору кращих екологічних рішень від українських компаній та запрошують до участі у SDG ECOFORUM.

еко23 червня у Києві відбудеться SDG ECOFORUM – презентація ефективних зарубіжних та українських екологічних практик відповідно до Цілей Сталого Розвитку (Sustainable Development Goals).

В рамках форуму вперше буде проведено спільний fashion-показ еко-колекції одягу з вторинної сировини від французької дизайнерки Ісагус Тош та розробок ексклюзивного eкo-одягу від українських компаній.

Запрошуємо до участі!

Ви маєте кейс, який демонструє екологічні інновації у вашому офісі/ місті/ країні/ світі? Реєструйтеся та розкажіть про вдалий досвід вашої компанії.

Ви можете  підтримати еко-моду та створити власне вбрання з вторинної сировини/ продукції вашої компанії для показу на подіумі SDG ECOFORUM!
*Під створенням вбрання з вторинної сировини/ продукції мається на увазі самостійна розробка та виготовлення унікального довершеного образу, як приклад екологічної відповідальності компанії.

Ви можете відвідати форум за умов попередньої реєстрації.
Вхід вільний. Кількість місць обмежена.

   Заявки спікерів та компаній-учасників показу приймають
 до 15 травня включно!

Реєстрація за посиланням

   Організаційні партнери заходу: European Profiles S.A. Ukraine, Соціальний консалтинг «Параграф», МГО «Lets do it Ukraine».
Більше інформації щодо SDG ECOFORUM скоро на офіційній сторінці Мережі Глобального договору ООН