ПОВНА ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕЛЕБАЧЕННЯ ЯК БІЗНЕС 2017»

TVasBusiness2017Конференцію традиційно відкриє Саміт медіалідерів за участю керівників найбільших медіагруп і каналів України: Олександра Богуцького (ICTV), Ганни Безлюдної (Inter Media Group), Олександра Ткаченка (1 + 1 Media), Євгена Лященка (Медіа Група Україна), Сергія Созановського (FILM. UA Group) і Влада Ряшина (Star Media). Медіалідери поділяться позитивною динамікою виробництва власного контенту і його успіхом на світовому ринку, розкажуть про найбільш гострі питання індустрії та шляхи їх вирішення, поділяться експертною думкою щодо актуальних державних, індустріальних і соціальних ініціатив в медіа сфері. Також будуть порушені питання боротьби з піратством, фінансового управління, поліпшення доступності мовлення і посилення інформаційної безпеки.

Друга секція конференції буде присвячена нагальним проблемам, успіхам і тенденціям рекламного ринку. Панельна дискусія: «Активність рекламного ринку України, тенденції та прогнози» в цьому році пройде в оновленому форматі, зібравши під модерацією Генерального директора «Publicis Groupe Ukraine» Олега Попенка експертні думки керівників найбільших сейлз-хаусів і рекламних агенцій. Також в рамках секції відбудуться три доповіді з перших вуст топ-менеджерів рекламних агенцій:

Світлана Калініна, Керуючий партнер «Kwendi Media Audit» та Андрій Таранов, Партнер компанії «Kwendi» в своїй доповіді «ТВ аудиторія vs Digital аудиторія, або просто люди» розкажуть про динаміку споживання ТБ і онлайн контенту на тлі демографічних змін в Україні, а також яким чином можна порівняти сукупний вплив ТВ + онлайн відео на цільові групи.

Павло Таяновський, Директор зі стратегії та інновацій «Carat Ukraine» розповість, як «вивести наше ТБ з пострадянського зомбі-лісу і жити довго та щасливо», використовуючи можливості ТВ для формування позитивних оцінок, здорових бажань і продуктивної поведінки населення.

Міла Крутченко, Chief Digital Officer Havas Media Ukraine та Аліна Руль, Chief Digital Buyer Havas Media Ukraine в своїй доповіді з’ясують конкуренти ТБ та Інтернет, або все ж плідні партнери. Зокрема, будуть розглянуті наступні тези:

• ТВ аудиторія дорослішає, а молодь надає перевагу Інтернету. Ключові відмінності в медіа споживанні і різні запити на контент

• ТВ та інтернет – взаємодоповнюючі медіа. Бімедійне планування дозволить використовувати сильні сторони і компенсувати слабкі

• Зростає крос-медійне споживання, увага глядачів перемикається на смартфон. Як перестати чинити опір і використовувати це для посилення ефекту від ТБ активностей

В рамках третьої секції на основі реальних кейсів будуть розглянуті історії успіху вітчизняних комедійних ТВ проектів, новинних служб, а також детально описані основні виклики і проблеми, які виникають на їхньому шляху. Окрема дискусія буде присвячена питанню розвитку відносин медіагруп з ринком PayTV. Ділитися своїм досвідом в рамках 3 секції будуть: Олексій Мустафін, «Медіа Група Україна», Володимир Павлюк, «СТБ», Оксана Соколова, «ICTV», Сергій Попов, «1 + 1 медіа», Федір Гречанінов, «StarLightMedia», Ярослав Пахольчук, «1 + 1 медіа», Денис Васянович, “Торсат”, Олексій Гладушевський, «Новий канал», Іван Букреєв, «НЛО TV», Олена Васильєва, «1 + 1 медіа» та Олексій Бланар, «Дизель Студіо».

Також, в рамках заключної секції конференції, за участю представників Експертної ради УТА і ІТК, відбудеться презентація детальних планів по реорганізації і змінах регламенту оцінки робіт Національної телевізійної премії «Телетріумф».

Чекаємо вас на конференції 21 вересня в Hyatt Regency Kiev (вул. Алли Тарасової, 5)

Реєстрація на конференцію.