Оголошено програму конференції «Медіаправо 2017»

ОГОЛОШНЕНО-ПРОГРАМУ21 листопада о 10:00 в INVERIA flow space  (вул. Володимирська, 49 А) відбудеться традиційно організована Індустріальним Телевізійним Комітетом спільно з Асоціацію Правників України конференція «Медіаправо 2017».

Традиційно, конференцію відкриє «Саміт регуляторів», за участю членів Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення та Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики. В рамках дискусії будуть обговорені питання оцінки поточних проблем галузевого регулювання та плани на наступний рік.

Вступна частина конференції також включатиме доповідь Юлії Семеній (Asters), щодо судової практики із захисту честі та гідності і спростування недостовірної інформації.

Перша секція конференції «Розвиток національного кіно- і телевиробництва» включатиме доповідь «Держпідтримка кіно- та телевиробництва», з якою виступить Євгенія Дербал (Film.UA), панельну дискусію, присвячену питанням розвитку кіно- та телевиробництва, за участю керівників юридичних відділів медіа груп та продакшенів.

В рамках другої секції «Боротьба з піратством та захист контенту» з доповідями виступлять Тарас Кислий (EPAP Ukraine) та Юрій Охромєєв (IPjurix), а також відбудеться панельна дискусія, за участю Павла Миколюка (МГУ), Ірини Стройко (1+1), Катерини Олійник (Arzinger), представників департаменту Кіберполіції Національної поліції України. Панельна дискусія пройде під модеруванням Катерини Федорової («Чисте небо»).

Завершальна секція «Регулювання реклами» влючатиме доповіді «E-privacy в ЄС, або куди бігти українському digital-ринку?», яку представить Ірина Лисенко (Publicis One) та «Реклама товарів особистої гігієни: що нового?», з якою виступлять Олена Андрієнко та Людмила Кузьменко (Publicis One).

З детальною програмою ви можете ознайомитись за посиланням.

Вартість участі у конференції:

• для членів Асоціації ІТК та членів АПУ -  720 грн з ПДВ

• для інших учасників – 990 грн з ПДВ

Зареєструйтесь на конференцію заповнивши онлайн форму.

Слідкуйте за оновленнями в Фейсбук.

З питань акредитації преси та за додатковою інформацією звертайтесь до Марії Пилипенко, тел. +380 44 353 13 98