На каналі «Україна» створено Департамент розважальних програм

ukrainaДепартамент очолив Анатолій Сябро.

На посаду музичного продюсера телеканалу «Україна» призначено Геннадія Вітера.

Ключовим завданням нового департаменту є реалізація стратегії розвитку розважального напряму на каналі «Україна», розробка і виробництво розважального контенту різних жанрів і форматів.

«Канал «Україна» виробляє все більше власного розважального контенту. І сьогодні в нас назріла необхідність систематизувати цю роботу і виділити її в окремий напрям. Новий департамент буде розробляти проекти насамперед для праймових слотів у вихідні та святкові дні.

Анатолій Сябро і Геннадій Вітер – професіонали з великим досвідом, і ми впевнені, що їх прихід на канал дозволить нам створювати яскравий, незабутній, популярний у нашого глядача продукт, в тому числі за активної участі зірок українського шоу-бізнесу», – зазначила керівник каналу «Україна» Вікторія Корогод.

Анатолій Сябро досвідчений телевізійний менеджер, працює в індустрії понад 20 років. Обіймав посади режисера і продюсера різних телевізійних проектів, головного виконавчого продюсера каналу. На новій посаді Анатолій Сябро відповідатиме за творчі і виробничі процеси, пов’язані з розробкою оригінальних розважальних програм, форматів, шоу, взаємодію з внутрішніми і зовнішніми продакшенами.

«Незважаючи на велику кількість розважального контенту на нашому телебаченні, постійно відчувається інтерес до нових форматів, оригінального програмного продукту. І я впевнений, що разом з командою професіоналів найрейтинговішого каналу країни ми зможемо запропонувати нашим глядачам унікальні розважальні проекти. Творчі амбіції, сили і досвід для їх реалізації в мене є», – поділився планами Анатолій Сябро.

Геннадій Вітер – відомий український продюсер. На позиції музичного продюсера телеканалу «Україна» Геннадій відповідатиме за розробку і підбір музичного наповнення програм, збір ідей і сценаріїв для проектів, роботу з українськими і закордонними виконавцями, лейблами, продакшенами.

«Приєднатися до творчої команди каналу «Україна» – відповідальний крок для мене. Розвиток лінійки музичних проектів – це непростий виклик, але я готовий до нових цікавих завдань. Головна з яких – створити сприятливі умови для формування музичного смаку українців», – ділиться планами Геннадій Вітер.