Конкурс ADAMI Медіа Приз продовжується. Триває ІІ етап конкурсу

ADAMI_logo_blue1 липня 2018 року закінчився перший етап для подачі конкурсних документів на премію АДАМІ 2018. Цей період стосувався матеріалів, показаних в ефірі чи опублікованих в період з 10 жовтня 2016 року по 1 січня 2018 року.

Для тих відеоматеріалів та веб-сторінок, які були опубліковані після 1 січня 2018 року, конкурс продовжується. Останній день, коли можна подати заявку для ADAMI 2018 – 1 жовтня 2018 року.

Організатори ADAMI Медіа Приз закликають журналістів, кінематографів та всіх аудіовізуальних професіоналів зняти матеріали для конкурсу.

Screen Shot 2018-07-30 at 16.56.57

ADAMI Медіа Приз за Культурне Різноманіття у Східній Європі нагадує всім потенційним учасникам з Вірменії, Азербайджана, Білорусі, Молдови, Грузії та України, що конкурс ADAMI 2018 продовжується.

Для додаткової інформації просимо звертатись на наш сайт: https://www.adamimediaprize.eu/new-page-2/

Для отримання загального враження ви можете переглянути роботи наших учасників в нашому архіві:  http://archive.adamimediaprize.eu

Нагадаємо, що премія ADAMI присуджується за найкращі телевізійні програми та фільми, а також онлайн-проекти, які стосуються тем міграції, інтеграції та етнічного, релігійного і культурного різноманіття. Це унікальна можливість для професіоналів в сфері медіа представити свої аудіовізуальні роботи на міжнародній арені, а також розширити контакти з представниками телевізійних каналів. Переможці в кожній номінації нагороджуються грошовими призами. Окрім основних призів, кожному учаснику конкурсу ADAMI Медіа Приз 2018 з журналістським досвідом роботи та володіють на робочому рівні російською, німецькою чи французькою мовами, надається можливість подати заявку на стипендію ADAMI для стажування на каналах  Deutsche Welle (Берлін, Німеччина), MDR (Лейпциг, Німечиина) або Aрте (Страсбург, Франція).

Премія ADAMI Медіа Приз присуджується в шести номінаціях:

  • ADAMI Медіа Приз в сфері культурно-розважальних програм та фільмів (ігрові формати)
  • ADAMI Медіа Приз в сфері інформаційних програм та фільмів (неігрові формати)
  • ADAMI Медіа Приз за новинні програми та неігрові короткометражні фільми
  • Молодий ADAMI
  • ADAMI Онлайн Приз за веб-сторінку
  • ADAMI Онлайн Приз за онлайн-відео.

Сесія міжнародного журі для визначення номінантів та переможців конкурсу відбудеться в жовтні 2018 в Одесі (Україна). Переможці будуть оголошені на гала-церемонії нагородженні в Кишиневі (Молдова) в листопаді 2018, яка буде транслюватись по міжнародним телеканалам.

ADAMI Медіа Приз здійснюється за фінансової підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини та ПроКредит Холдингу (Німеччина).