Конкурс журналістських проектів ADAMI TANDEM розпочав прийом заявок

adami tandemADAMI Media Prize за культурне різноманіття у Східній Європі розпочинає прийом заявок на участь в програмі ADAMI TANDEM, що відкрита для журналістів з телеканалів шести країн Східного партнерства ЄС: Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України.

ADAMI TANDEM – це нова ініціатива в сфері медіа та унікальна можливість для журналістів, що працюють в одній з країн Східного Партнерства, налагодити зв’язки з західноєвропейськими компаніями та спільно з колегами з ЄС розробляти новинні матеріали.

Журналісти, що досліджують ключові теми в сфері культурного різноманіття та працюють телеканалах Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України, при подачі заявок можуть запропонувати цікаві теми для новинного ролику тривалістю до чотирьох хвилин, які планують створити та випустити в своїй країні.

Організаційним комітетом ADAMI Media за участі випускаючих редакторів та журналістів з чотирьох західноєвропейських телеканалів буде відібрано найбільш цікаві проекти. Представництво західноєвропейських телеканалів бере на себе зобов’язання створити та транслювати найкращі проекти ADAMI TANDEM у кооперації з авторами проектів.

Серед таких телеканалів – ZDF та SWR з Німеччини, які будуть відбирати теми, враховуючи інтереси аудиторії програм «Mittagsmagazin» та «Europamagazin» відповідно. Ці форматні програми в контексті журналістської роботи є найбільш популярними на німецькому телебаченні.

Також учасниками програми є французько-німецький канал ARTE з щоденною програмою в сфері культури ARTE Journal та Deutsche Welle з програмою «Focus on Europe», що орієнтуються на міжнародну аудиторію та випускаються декількома мовами.

Журналісти, що працюють на одному з чотирьох вказаних телевізійних каналів, приєднаються до обраних заявників (авторів/журналістів) з країн Східного партнерства для формування «тандемів». Кожен «тандем» буде виготовляти та випускати короткі новини для їх трансляції на дві цільові групи – Східну та Західну Європу.

Особи, зацікавлені в подачі заявок, повинні підготувати - синопсис проекту, описуючи в ньому пропозицію для реалізації в рамках ADAMI TANDEM, а також CV заявника.

Деталі подачі заявок:

- Дедлайн подачі заявок: до 24 червня 2019 року.

- Оголошення переможців: 5 липня 2019 року.

Будь ласка, заповніть та надішліть заявку до 24 червня 2019 року (24:00, Тбілісі)  

https://form.jotform.me/RegistrationADAMI/ADAMIStudioChisinau

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтесь: registration@adamimediaprize.eu

ADAMI TANDEM організовано за співпраці з партнерською програмою Європейської Асоціації Мовників (European Broadcasting Union – EBU), Женева.

Про ADAMI Media Prize 

ADAMI Media Prize за культурне різноманіття в Східній Європі створено з метою відзначення досягнень кіновиробників, журналістів та медіа професіоналів в сфері виготовлення аудіовізуальної продукції з країн Східного Партнерства ЄС (Азербайджан, Білорусь, Грузія, Вірменія, Молдова та Україна) за тематичний контент у сфері міграції, толерантності та культурного різноманіття. Нагороду ADAMI присуджують за видатні програми на телебаченні, за кіно- та онлайн проекти у конкурсі, відкритому для мовників, компаній-виробників контенту, інтернет-ЗМІ, університетів і кіношкіл з шести країн-учасниць.

Починаючи з 2015 р. ADAMI Media Prize створювалась як найбільша та неповторна ініціатива в країнах Східного партнерства у співпраці з громадськими мовниками з країн Східного партнерства разом з MDR, ZDF, Deutsche Welle, ARTE, Європейською мовною спілкою (EBU) та Німецьким товариством східноєвропейських досліджень.

Окрім премії, ADAMI пропонує додаткові можливості для професіоналів в сфері медіа та режисерів, зокрема, стипендії, семінари та зустрічі.

 

Для отримання детальнішої інформації, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт www.adamimediaprize.eu та підписуйтесь на нашу сторінку на Facebookhttps://www.facebook.com/adamimediaprize/

ADAMI Медіа Приз фінансується Міністерством Закордонних Справ та ProCredit Holding (Німеччина).