1+1 Digital Weekend 2019

1200x120017-18 серпня 2019 команда 1+1 Digital проведе масштабний івент, присвячений розробці продуктів на перетині ІТ та медіа ‒ 1+1 Digital Weekend.

Другий рік поспіль вони проводять 1+1 Digital Weekend у Києві і містах України та розповідають про контент, медіа та технології, що їх змінюють.

Команда 1+1 Digital не лише поділиться власним досвідом роботи з різними типами контенту, платформами для його споживання та принципами роботи цифрових медіа, а й залучить до обговорення колег з інших провідних українських компаній.

У цьому році, крім команди 1+1 Digital, до спікерського пулу приєднаються інші українські, а також закордонні експерти – Special Guests зі світових компаній.

Про що будуть говорити на 1+1 Digital Weekend 2019?

1 Track. Content & Platforrms: Про створення, дистрибуцію та монетизацію контенту.

1 Track. Media & Technologies: Як технології сьогодні трансформують споживання контенту завтра.

1 Track. Advertising & Creative: Економіку вражень та емоцій. Як брендам вести комунікацію крізь інформаційний шум.

1 Track. Storytelling: Створення історій, які змінюють людей, компанії та бізнеси.

 

Технології змінюють не тільки індустрію створення контенту, а й способи його споживання.

Запуск сучасних медійних продуктів об’єднує роботу фахівців різних спеціальностей: розробників, дизайнерів, менеджерів продукту, маркетологів та журналістів.

З власного досвіду успішних кейсів та смішних (і не дуже) невдач команда 1+1 Digital без тіні сумніву може підтвердити це. Тому під час 1+1 Digital Weekend розкажемо про специфіку створення продуктів на перетині технологій та медіа – від розробки проекту, креативу, сторітелінгу до адаптації та монетизації контенту на різних платформах, а для залучення крос-експертизи спеціальними гостями івенту стануть запрошені іноземні та українські експерти.

Детальніше про програму, спікерів та актуальні новини – на сайті  або сторінці івенту у Facebook.

Квитки на  1+1 Digital Weekend тут: https://2event.com/ru/events/1737053