ADAMI Studio запрошує на воркшоп з монтажу

456ADAMI Studio – Мінськ 2019 анонсує прийом заявок для українських та білоруських кінематографістів

Медіа-премія ADAMI за культурне різноманіття в Східній Європі оголошує прийом заявок для участі в майстерні ADAMI Studio в Мінську, Білорусь, 6-8 листопада 2019 року.

В ініціативі можуть взяти участь проекти художніх та документальних фільмів, що перебувають на стадії монтажу, та стосуються тем культурного різноманіття, толерантності, інтеграції та мирного співіснування.

ADAMI Studio створює можливості для обміну досвідом між учасниками та спікерами проекту, впровадження різноманітних підходів та способів сторітелінгу, підвищення привабливості фільмів, як контенту, та їх поширеності на міжнародну аудиторію.

Майстерня буде проводитись в декількох монтажних кімнатах. Учасники під керівництвом досвідчених міжнародних експертів будуть працювати над покращенням сценарію, драматургії, безпосередньо займатимуться монтажем своїх матеріалів, а також зможуть попрацювати з матеріалами інших учасників.

листападбеларусьфильм

Майстерня організовується в партнерстві з Мінським міжнародним кінофестивалем LISTAPAD на базі кіностудії «Білорусьфільм». Це дозволить учасникам ADAMI Studio відвідувати покази фільмів та інші мережеві заходи фестивалю, які пропонуються міжнародним гостям.

Білоруські та українські продюсерські компанії, телеканали та незалежні продюсери/режисери, зацікавлені в участі в проекті, можуть подати свої заявки за посиланням наведеним нижче. Взяти участь в ADAMI Studio зможуть лише відібрані комісією проекти.

Зверніть увагу:

Взяти участь можуть повнометражні проекти (понад 75 хвилин) чи фільми середньої тривалості (понад 10 хвилин), що знаходяться на стадії редагування/монтажу. До моменту реєстрації 50% матеріалів повинні бути вже зняті.

Зацікавленим командам необхідно включити в свої заявки синопсис та витримку з наданого проекту.

Від 4 до 6 команд-переможців будуть відібрані для участі в дводенному воркшопі по монтажу, що буде проведений в Мінську міжнародними експертами. ADAMI Studio буде акцентувати увагу на розвитку сюжетної лінії та драматургічному потенціалу відібраних проектів.

 

Деталі майстерні:

- Дати: 6-8 листопада 2019 р.

- Місце проведення: Мінськ, Білорусь

- Робочі мови: російська та англійська

- Строк подачі заявок: 25 серпня 2019 р.

- Проїзд та проживання будуть надані відібраним командам, що знаходяться за межами Мінську, та для українських команд, що мандрують в Білорусь!

- допускається участь 2 учасників від проекту (режисер та монтажер)

Будь ласка, заповніть та надішліть заявку до 25 серпня:

https://form.jotform.me/RegistrationADAMI/Adami-Studio-Minsk

Відібрані кандидати будуть повідомлені про це до 1 вересня 2019 року

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтесь: registration@adamimediaprize.eu

Неллі Мжаванадзе, координатор проекту, +995 595 474477 (Viber, Whatsapp)

Кетеван Кіласонія, координатор конкурсу, +995 577 777109 (Viber, Whatsapp)

Воля Бартлава, координатор ініціативи ADAMI Belarus: +375296244322 (Viber, Whatsapp)

Тетяна Ільчук, координатор ініціативи ADAMI Ukraine, +380985298000 (Viber, Whatsapp)

 

Про премію ADAMI Media Prize

Медіа-премія ADAMI була створена для того, щоб сприяти кінематографістам, журналістам та професіоналам в сфері аудіовізуальних медіа в країнах Східного партнерства ЄС просувати теми міграції, толерантності та культурного різноманіття. Премія присуджується за визначні телевізійні, кіно- та онлайн-проекти, присвячені проблема різноманіття. Окрім премії, ADAMI організовує низку заходів для організації кооперації та сприяє обміну досвідом між медіа професіоналами з країн Східної Європи та ЄС. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте наш сайт за адресою  www.adamimediaprize.eu

 мзс германпрокредитвосточное партн